Röntgen filminde ortaya çıktı, gözaltına alındı

Van'da MİT ve polis ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği uyuşturucu baskınlarında İran uyruklu S.Y.'nin röntgen filminde midesinde 25 kapsül şeklinde uyuşturucu madde olduğu belirlendi. Narkotik köpeği Irmak'ın da katıldığı bir başka operasyonda ise 101 paket halinde 52 kilo 700 gram eroin ele geçirildi, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Röntgen filminde ortaya çıktı, gözaltına alındı

Van’da Milli İstihbarat Teşkilatı ile polis ekiplerinin düzenlediği operasyonlarda İran uyruklu S.Y.’nin üzerinde yapılan aramada, 23 gram metamfetamin ele geçirildi.

Şüpheli davranışlarda bulunan S.Y., iç beden muayenesi için hastaneye götürüldü. Burada çekilen röntgen filminde midesinde 25 kapsül şeklinde paketlenmiş halde 351 gr gelen metamfetamin olduğu tespit edildi.

Hayatını riske atarak kuryelik yaptığı saptanan S.Y., midesindeki kapsül halindeki uyuşturucunun doğal çıkması için gözlem altına alındı.

Öte yandan İpekyolu ilçesinde takip sonucu bir araçta narkotik köpeği Irmak ile yapılan aramada, 101 paket halinde 52 kilo 700 gram eroin ele geçirildi. Olayla ilgili L.E. ve M.E. gözaltına alındı.

Her iki operasyonda gözaltına alınan şüphelilerle ilgili soruşturma sürdürülüyor. DHA

Muğla'da uyuşturucu ve kaçak içki operasyonunda 10 tutuklama İlginizi Çekebilir Muğla'da uyuşturucu ve kaçak içki operasyonunda 10 tutuklama

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...