Taksim’de korkutan kalabalık

Yeni tip corona virüsü salgınından normalleşme sürecine geçişle birlikte havalarında ısınmasıyla Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’nde adeta 'iğne atsan yere düşmez' dedirten yoğunluk oluştu.

Taksim’de korkutan kalabalık

Aşılama çalışmaları ve vaka sayılarının düşmesiyle birlikte yeni tip corona virüsü tedbirleri gevşetilerek normalleşme sürecine geçildi.

Hava sıcaklıklarının da artmasıyla birlikte bugün Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi'nde adeta iğne atsan yere düşmez dedirtecek şekilde yoğunluk yaşandı.

Kimi vatandaşlar İstiklal Caddesi'nde yürüyüş yaparken kimileri ise alışveriş yaptı.

Caddede bulunan vatandaşların sosyal mesafe ve maske kurallarını da unuttuğu görüldü. İHA

15 Temmuz corona virüsü tablosu açıklandı: Vaka sayısında büyük artış İlginizi Çekebilir 15 Temmuz corona virüsü tablosu açıklandı: Vaka sayısında büyük artış Delta varyantı bir ilçeye daha sıçradı! Kritik bayram uyarısı İlginizi Çekebilir Delta varyantı bir ilçeye daha sıçradı! Kritik bayram uyarısı Türkiye'de Faz-3 çalışmaları tamamlanan iki doz Sinovac aşısının etkinlik oranı belli oldu İlginizi Çekebilir Türkiye'de Faz-3 çalışmaları tamamlanan iki doz Sinovac aşısının etkinlik oranı belli oldu
15 Temmuz Çin Corona İstiklal Caddesi Normalleşme Perşembe Sağlık Sağlık Bakanı Sağlık Bakanlığı Sinovac sosyal medya Taksim Türkiye Zonguldak