Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan İstanbul açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da sağlık yöneticileriyle salgının seyrini değerlendirdi. Koca, toplantının ardından sosyal medya hesabından kentteki salgının gidişatına dair paylaşımda bulundu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan İstanbul açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’da sağlık yöneticileriyle salgının seyrini değerlendirdiklerini söyledi.

Kentte vaka sayısı ve poliklinik başvurularının yüzde 65 oranında azaldığını duyuran Bakan Koca, “Hastaneye yatışlarda %50, yoğun bakıma yatışlarda üçte bir oranında düşüş var” dedi.

Bakan Koca, paylaşımında “İstanbul gösterdiği sabrın meyvesini alıyor. Salgını durdurmak elimizde” ifadelerini kullandı.

VAKA SAYISI EN ÇOK AZALAN İLLERİ AÇIKLAMIŞTI

Bakan Koca, corona virüsü vaka sayısı en çok azalan illeri açıklamıştı. Koca, o illerin Kırklareli, Çanakkale, Düzce, İstanbul ve Tekirdağ olduğunu duyurmuştu.

Hemşire anne coronadan öldü, sezaryenle alınan bebeği yoğun bakımda İlginizi Çekebilir Hemşire anne coronadan öldü, sezaryenle alınan bebeği yoğun bakımda Coronanın iğrenç bir yan etkisi daha ortaya çıktı! İlginizi Çekebilir Coronanın iğrenç bir yan etkisi daha ortaya çıktı!
anne Çanakkale Corona Covid-19 Düzce hamile hemşire istanbul Kırklareli poliklinik Sağlık Sağlık Bakanı Sivas sosyal medya Tekirdağ
Loading...