Fenerbahçe'nin yıldız futbolcularından Ferdi Kadıoğlu, Samsunspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçtan sonra açıklamalarda bulundu.

Yedikleri goldeki hatalarına değinen Kadıoğlu, ligde zirvede yer almaya devam ettiklerini belirtti. Bazı maçlarda puan kaybı yaşanabileceğini söyleyen Ferdi Kadıoğlu, arkadaşlarına güvendiğini söyledi.

Ferdi Kadıoğlu'nun maç sonu açıklamaları:

“Gereksiz bir puan kaybı yaşadığımızı düşünüyorum. Duran toptaki pozisyonda biraz daha akıllı olmamız, daha dikkatli olmamız gerekiyordu. Netice itibarıyla şu anda birinci sıradayız, rakibimize bakmaksızın. Dolayısıyla şu anda kendimize odaklanıp çarşamba günü oynayacağımız maça en iyi şekilde hazır olmamız gerekiyor."

"ARKADAŞLARIMA GÜVENİYORUM"

"Futbol böyle bir şey. Bazı maçlarda puan kaybı yaşarsınız, bazı maçları kazanırsınız. Netice itibarıyla kendimize odaklanmamız gerekiyor. Bir sonraki maça odaklanmalıyız. Elbette ki hatalı noktalarımızı, yanlış yaptığımız yerleri değerlendireceğiz ve bunlar üzerinde çalışacağız. Ama ben takım arkadaşlarıma güveniyorum. Söylemiş olduğum gibi bir sonraki maçımıza en iyi şekilde odaklanacağız.”