Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2019 yazında H&M Beauty ile sağlıklı parlaklık
2019 yazında H&M Beauty ile sağlıklı parlaklık
Yaz yaklaşırken, H&M Beauty, metalik ve günbatımı renkleriyle sağlıklı bir güneş ışıltısı veren ürünler sunuyor. Limited edition koleksiyon, bronzlaştırıcılardan, parlak yüz paletlerine, ferahlatıcı yüz spreyinden, özel makyaj setlerini kadar geniş ürün yelpazesine sahip.
Alışveriş 17 Nisan 2019 - 11:02

H&M Beauty, 2019 yazı için limited edition bir koleksiyon hazırladı. Sağlıklı bir güneş ışıltısı veren ürünler hazırlayan markanın yeni koleksiyonunda bronzlaştırıcılardan, parlak yüz paletlerine, ferahlatıcı yüz spreyinden, özel makyaj setlerini kadar pek çok seçenek bulunuyor.
Parlak metalik, gül pembesi, bakır ve buz mavisi gibi far renklerini içeren Limited Edition Glitterally, bronz parlaklık ve ışıltılı D’Azur Glow palet, doğal tonlar ve canlı gün batımı renklerini içeren Joaillerie ve Royal Resort isimli paletler görülmeye değer. Üstelik tatiller için de tüm ürünlerin küçük ebatlarından oluşan seyahat seti bulunuyor.