Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahara özel indirim
Bahara özel indirim
Babetten stilettoya pek çok tasarımı aynı çatı altında buluşturan Ayakkabı Dünyası, bahar ayına özel indirim kampanyalarına imza atıyor. 16 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında tüketiciye pek çok maddi avantaj sağlanıyor.
Alışveriş 14 Nisan 2018 - 02:18
inci_deri-_2018ilkbahar_yaz_kadin

Yaşamdan keyif al

Taşıdığı aksesuardan giydiği ayakkabıya, hayattan aldığı tadı stiline yansıtan herkes İnci'ye mutlaka uğruyor. Günümüz moda trendlerini özgün bir üslupla sunan İnci, her kadına kendini özel hissettiriyor.

capacity

Heyecan ve eğlence bir arada

CapacIty Alışveriş Merkezi'nin ‘10. Yıla Özel 10 Mini Cooper' kampanyasının ikinci dönem çekilişi bugün yapılıyor. Çekilişin ardından ise Simge sahne alacak. Bu eğlenceli günde konuklar hem alışveriş yapıp hem de çekiliş heyecanı yaşayacaklar.

mustela

Organizasyona ünlü akını

Duyarlı ebeyenlerin markası Mustela, çevre konusunda çocukları bilinçlendirmek amaçlı ürettiği sınırlı sayıdaki özel serisini lanse etti. Organizasyona, Zeynep Beşerler, Didem Uzel gibi isimler çocuklarıyla katıldı.

desa-199-tl

Çiçek detaylara dikkat!

Şıklığın temsilcisi DESA, çiçek aksesuarları özgün şekilde kullanırken, metalik örme detaylarıyla dikkat çekiyor.

desa-229-tl

Marka, dikkat çeken çiçek nakışlı işlemeler ve el yapımı çiçek detaylarıyla baharı ayaklara taşıyor.

desa-lola-kadin-terlik-289-tl-5

Davetliler tasarım yaptı

Elleshoes, çağdaş sanatın modayla buluştuğu 2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyon lansmanını ArtSümer Galeri'de tanıttı. Koleksiyonları yakından inceleyen davetliler, ‘Fantastik Ayakkabılar Atölyesi'nde kendi ayakkabılarını tasarlama fırsatı buldular.

elle-lansman

Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası

Arcon Kozmetik, yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerine parfüm almak isteyenlerin uğrak adresleri arasında yer alıyor. Gucci'den Hugo Boss'a pek çok alternatif sunan markanın ürün yelpazesinde yok yok.

arcon

En neşeli bayram

21-24 Nisan tarihleri arasında Carousel, çocuklara keyifli vakit geçirecek çok özel bir programa imza atıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen organizasyonda, sanat atölyelerinden karikatür çizim noktalarına çocuklar, unutulmaz bir bayram organizasyonuna tanık olacaklar.

carousel