Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Benefit ‘Cesur olan güzeldir’ dedi AÇEV’e yüzde yüz bağışta bulundu
Benefit ‘Cesur olan güzeldir’ dedi AÇEV’e yüzde yüz bağışta bulundu
Benefit, 'Cesur olan güzeldir' sosyal sorumluluk projesi kapsamında kaşlar ile fark yaratıyor. Marka, mayıs ayı boyunca Türkiye dahil 21 ülkede kaş barlarında vereceği 'Kaş Şekillendirme Servisleri’ne ait gelirin yüzde 100’üna AÇEV’e bağışlayacak.
Alışveriş 18 Nisan 2019 - 12:58

Her kadının süper güçlerinin doğru kaynak ve araçlarla ortaya çıkabileceğini savunan Benefit Cosmetics, dünya çapında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi ‘Cesur olan Güzeldir – Bold is Beautiful ile kadınların büyük hayallerine cesur adımlar atmalarına destek oluyor.
Toplumdaki dezavantajlı kadınların güçlü ve özgüvenli duruşlarını destekleyen projesi ile sadece Sephora mağazalarında bulunan Benefit Kaş Bar'larda mayıs ayı boyunca verilecek kaş şekillendirme servislerinden elde edilen gelirin yüzde 100'ünü AÇEV'e bağışlayacak.
Türkiye'de ilk kez mayıs 2017'de hayata geçirilen proje, AÇEV ortaklığında kadınların eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine destek oluyor. Markanın 2019’daki hedefi ise 6 milyon dolar!