Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tekne tutkunları İstanbul’da buluştu
Tekne tutkunları İstanbul’da buluştu
Tekne tutkunları Piyalepaşa İstanbul’da kurulan özel bir limanda,bir hafta boyunca Beneteau Antres 60B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneleri görme fırsatı bulacak. Etkinlik kapsamında 18 Mart Pazar günü Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ile Tezman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman’ın ev sahipliğinde keyifli bir brunch gerçekleştirildi.
Ünal DEMİRKAYA
Exclusive 19 Mart 2018 - 12:32

Tekne tutkunları Tezmarin ve Piyalepaşa İstanbul iş birliğiyle 17 Mart'ta başlayıp 25 Mart akşamına kadar devam edecek etkinlikte Boat Show Eurasia Fuarı'nın yıldızı olan Beneteau Antres 60B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneleri yakından görme şansına sahip olacaklar. İş ve cemiyet hayatının ünlü simaları Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi'nde düzenlenecek bu özel etkinlik kapsamında 18 Mart Pazar günü keyifli bir brunchta buluştu.
adnanpolat
Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ile Tezman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman'ın ev sahipliğinde düzenlenen brunch'a sosyete ve cemiyet hayatından bir çok isim eşlik etti.
adnan-polat-sezai-taskent
Aynı zamanda etkinlik kapsamında bir hafta boyunca devam edecek olan ressam Cengiz Yatağan'ın yeni eserlerinden oluşan “Tekamül” isimli sergisinde yer alan tablolar da davetlilerin beğenisini kazandı.
tezmarin-tekneleri
2018
pinarsabanci
eskioglu
20183

Son güncelleme: 12:34 - 19.03.2018
Etiketler