Sözcü Plus Giriş

2017’nin en değerli ‘bilet’i seçiliyor

Kültür, sanat ve eğlence tutkunları 2017'de gerçekleşen tüm etkinlikleri değerlendirecek. Türkiye'nin en önemli sanat merkezleri ve önde gelen müzisyenleri yarışmada rekabet ediyor. 

null
Güncellenme: 15:36, 06/11/2017
2017’nin en değerli ‘bilet’i seçiliyor

Biletix'in tüm Ticketmaster ülkeleriyle birlikte gerçekleştirdiği ‘Yılın Bileti’' anketi oylaması için geri sayım başladı. Kültür, sanat ve eğlence tutkunları 2017 yılında gerçekleşen tüm etkinlikler arasından oylama yaparak ‘Yılın Bileti’ni seçiyor.
Heyecanla beklenen oylama 6-12 Kasım arasında Biletix resmi web sitesi üzerinden gerçekleşecek.

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, KüçükÇiftlik Park, Beşiktaş Kültür Merkezi, Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Jolly Joker, Volkswagen Arena, İş Sanat Kültür Merkezi gibi İstanbul'da kültür sanat etkinliklerinin nabzını tutan mekanlar yıl boyunca ev sahipliği yaptığı etkinlikler ile kıyasıya rekabet edecekler.

MÜZİSYENLER DE YARIŞTA

Yıl boyunca izlenilen bütün konserler, tiyatro oyunları, gösteri ve şovlar oylamada yarışıyor. Tarkan, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Sıla, Sertap Erener, MFÖ, Mehmet Erdem, Koray Avcı, Candan Erçetin, Mor ve Ötesi, Athena, Adamlar, Duman gibi yerli isimlerin yanı sıra, Iggy Azalea, Hindi Zahra, Marcus Miller, Iyoeka, Buika, Pink Martini, Goran Bregovic, Azealia Banks gibi uluslarası müzisyenler de ‘Yılın Bileti’ için aday olarak yer alıyor.

Konserlerin yanı sıra film festivali takipçileri ve tiyatro izleyicileri de kategoriler arasında favorilerini seçebilecek.

EN SEVİLEN 5 ETKİNLİK

Müzik, aile eğlencesi ve sahne sanatları kategorileri arasından en çok sevilen 5 etkinliğin belirleneceği yılın oylamasının sonuçları ise 28 Kasım'da açıklanacak. ‘En çok hangi mekanlarda check-in yapılmış’, ‘2018'de kimleri izlemek istiyorsunuz?’ soruları da ‘Yılın Bileti’ oylamasında cevap bulacak.

‘Yılın Bileti’nde oylamaya katılanlar arasından yapılacak çekiliş ile şanslı bir kişiye 500 TL değerindeki ‘Biletix Hediye Kart' verilecek. Hediye kart sahibi tüm yıl boyunca kültür, sanat, müzik, spor, sahne, aile ve eğitim etkinliklerinden dilediğine katılabilecek.

Yayınlanma Tarihi:08:29,