Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bedük’ten yeni şarkı
Bedük’ten yeni şarkı
Yaptığı projelerle adından söz ettiren Bedük, merakla beklenen yeni albümü "Intergalactic"ten ilk şarkısı "Push The Button"ı müzikseverlerin beğenisine sundu.
Kültür Sanat 8 Mayıs 2020 - 13:12

Sevilen sanatçı Bedük, 2007 yılında yayımlanan ve ilk Bedük albümü olan Even Better – Çok Kişilikli Gösteri'den beri ilk kez hem Türkçe hem İngilizce şarkılarının yer aldığı yeni albümü “Intergalactic” için geri sayıma başladı.

Londra'da kendi stüdyosunda kaydettiği ve tüm prodüksiyon sürecini kendisinin üstlendiği albümün kapak tasarımı da yine Bedük imzası taşıyor.


‘TARZIM BEDÜK MÜZİĞİ’

Bedük, yeni albümü Intergalactic'i şu sözlerle anlatıyor: “Albüm sanki 10 farklı sanatçının en iyi albümlerinden alınmış gibi, her parçanın tarzı, tavrı, söz dünyası ve bakış açısı birbirinden oldukça farklı. Bu dönem, yaratıcılığımın en yüksek noktasında hissediyorum kendimi ve bu yüzden müziğimi tek bir müzikal ve sanatsal dünyaya sıkıştırmak istemiyorum.Albümün tarzını soranlara ‘Bedük Müziği’ diyorum. Her parça temelinde dans müziği, ama apayrı pencerelerden bakıyorlar. Albümden tam keyif almak için baştan sona dinlemenizi tavsiye ederim.”

Bedük'ün 12 Haziran'da yayınlanacak “Intergalactic” albümünün müjdeleyicisi ilk şarkı “Push The Button” tüm dijital platformlarda yayınlandı.