Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bostancı’ya yıldız yağacak
Bostancı’ya yıldız yağacak
Bostancı Gösteri Merkezi’nde Ocak ayından itibaren Şebnem Ferah, Yeni Türkü, Nil Karaibrahimgil, Pinhani, Haluk Levent , MFÖ ve Selda Bağcan sahne alacak.
Kültür Sanat 23 Aralık 2019 - 12:27

Bostancı Gösteri Merkezi’nde yıldız isimlerin sahne alacağı konserleri Atlantis Yapım organize etti. Ocak ayının yıldızı Şebnem Ferah'tan sonra, 21 Şubat'ta Yeni Türkü şarkılarını senfoni orkestrası eşliğinde seslendirecek. 23 Şubat'ta Nil Karaibrahimgil, 28 Şubat'ta Pinhani müzikseverlerle buluşacak. 8 Mart'ta Haluk Levent'in sahne alacağı, 11 Nisan tarihinde MFÖ ile baharı karşılayacak Atlantis Yapım Konserleri 17 Nisan tarihinde Selda Bağcan Senfonik konser ile devam edecek.

İŞTE TAKVİM

11 OCAK / ŞEBNEM FERAH 
1996'da yayınladığı ilk albümü Kadın'dan bu yana söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile Türk rock müzik tarihinde önemli bir yer edinen Şebnem Ferah'ın hayranları bu kez Bostancı Gösteri Merkezi'ni dolduracak.


21 ŞUBAT / YENİ TÜRKÜ SENFONİK 

40. sanat yılını kutlayan Yeni Türkü senfoni orkestrası eşliğinde unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Derya Köroğlu'nun solisti olduğu, Erkin Hadımoğlu, Furkan Bilgi, Serdar Barçın, Sezer Alemdar ve Bahadır Tanrıvermiş'den oluşan Yeni Türkü'ye o gece özel konukları da eşlik edecek. Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki bu konser kaçmaz.


23 ŞUBAT / NİL KARAİBRAHİMGİL 
Müzik dünyasının en renkli, en farklı, en ilham verici karakteri Nil Karaibrahimgil; sevenleri ile BGM'de buluşuyor. Nil'in bu konseri de her zaman olduğu gibi yine birçok sürprize sahne olacak, orada olanlar olmayanlara günlerce o geceyi anlatacak!


28 ŞUBAT / PİNHANİ 
2004 yılında kurulan Pinhani farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılıyor. ‘İnandığın Masallar’, ‘Başka Şeyler', ‘Canlı Yayın' adlı albümleri bulunan Pinhani 28 Şubat akşamı BGM'de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.


8 MART / HALUK LEVENT 
Geçtiğimiz günlerde 5 yıl aradan sonra 15. stüdyo albümü ‘Tam Bana Göre'yi sevenlerinin beğenisine sunan Haluk Levent, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde BGM'de sahnede olacak. Haluk Levent bu konserde hem eskimeyen hitlerini, hem yeni şarkılarını seyircisiyle paylaşıp, söyleyecek.


11 NİSAN / MFÖ 
1984’te çıkan ‘Ele Güne Karşı' albümüyle birlikte toplam 13 albümde (3 best of, 10 stüdyo albümü) dillere dolanan sayısız şarkıya imza atan, ülkenin dört bir yanında dopdolu konserlerde sahne alan Türk müzik sahnesinin efsanevi grubu MFÖ, 11 Nisan tarihinde baharı karşılayarak BGM'de hayranlarıyla buluşacak.


17 NİSAN / SELDA BAĞCAN SENFONİK 
Hiçbir kategoriye girmeyen eşsiz sesi ve benzersiz yorumuyla tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan efsanevi sanatçı Selda Bağcan, nisan ayında Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde uzun süre konuşulacak bir konser verecek.