Britney Spears kitabını bastıramıyor

Britney Spears'ın peşini bir süredir talihsizlikler bırakmıyor. Önce bebeğini düşürdü, en özel gününde düğünü eski kocası tarafından basıldı ve şimdi de ünlü şarkıcı kağıt krizi yüzünden kitabını bastıramıyor.

Britney Spears kitabını bastıramıyor

Yıllardır süren vasilik sorunundan geçtiğimiz yılın sonunda kurtulan Britney Spears, yaşadıklarını bir kitapta anlattı.

TMZ’nin haberine göre; Spears’a yakın kaynaklar, Simon & Schuster tarafından yayımlanacak olan anılarını kısa süre önce tamamladığını söylüyor. Ocak ayında kitap için bir yayın tarihi hedefleniyordu ancak şimdi bu planı alt üst eden bir kağıt sıkıntısı yaşanıyor. Sorunun ne zaman çözüleceği belli olmadığı için kesin bir çıkış tarihi yok.

Britney Spears’ın şubat ayında imzaladığı ve her şeyi anlattığı kitap anlaşması ona 15 milyon dolarlık bir avans kazandırmıştı. Anlaşma, Penguin Random House ile 60 milyon doların üzerinde bir anlaşma imzalayan Obama çiftinden sonra en önemli anlaşmalardan biriydi.

Jennifer Lopez, Britney Spears, Kate Beckinsale... Aynı mayo ile poz verdiler İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez, Britney Spears, Kate Beckinsale... Aynı mayo ile poz verdiler Britney Spears annesine ateş püskürdü İlginizi Çekebilir Britney Spears annesine ateş püskürdü Britney Spears'ın 15 milyon dolarlık anlaşması: Anılarını yazıyor İlginizi Çekebilir Britney Spears'ın 15 milyon dolarlık anlaşması: Anılarını yazıyor
Loading...