Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Vuslateri’nden eğlenceli canlı performans
Gonca Vuslateri’nden eğlenceli canlı performans
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi tarafından Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde düzenlenen konserler serisinde oyuncu Gonca Vuslateri sahne aldı.
Kültür Sanat 28 Aralık 2018 - 13:47

Gonca Vuslateri’nin sahne performansını Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve eşi Ümran Uysal da izlerken Gonca Vuslateri, esprileriyle izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Latin müziğinin kıvrak ezgileri arasında sahneye çıkan Gonca Vuslateri, tüm salonu “Muratpaşa’da sanat var. Yaşasın Sanat” sözleriyle selamladı. Vuslateri: “Hep özendiğim bir laf vardı. Kısmet oldu, 33 yaşında. Biraz hasta geldim, kusura bakmayın” diyerek konserine başladı.

TÜRKİYE’DE BÜTÜN AKILLI KADINLARIN İŞARETİ’

Vuslateri, RockKuba projesi için seslendirdiği Göksel’in ‘Sabır’ ve MFÖ’nün unutulmazları arasında yer alan ‘Sude’nin yanı sıra Teoman’ın ‘Paramparça’ şarkısından 70’li yılların son dönemine damgasını vuran Semiramis Pekkan’ın ‘Bana Yalan Söylediler’e ve 80’ler klasiği Erol Evgin’in ‘Tüm Bir Yaşam’ ile Sezen Aksu’nun ‘Aldatıldık’ şarkılarını söyledi.
goncavuslateri(DHA)