Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Hiçbir şeyin göründüğü gibi değil’
‘Hiçbir şeyin göründüğü gibi değil’
Gerilim filmi Güzelliğin Portresi'nde Nisan karakterini canlandıran Burçin Terzioğlu, "Film aslında izleyene her an hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını benzersiz bir kurgu ile anlatacak" dedi.
Kültür Sanat 26 Kasım 2019 - 15:34

Güzelliğin Portresi filmi, 13 Aralık’ta vizyona girecek. BKM ve CJ Entertainment'ın yapımcılığında çekilen filmi Umar Turagay yönetti. Filmde Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun, Feridun Düzağaç gibi isimler yer alıyor. Güzelliğin Portresi’nde Nisan karakterini canlandıran Terzioğlu, filmle ilgili şöyle dedi:

“Güzelliğin Portresi, Türk sinemasında gerilim türünün en iddialı filmlerinden biri olmaya aday bence. Bugüne kadar yer aldığım projelerden çok farklı bir türde ve inanılmaz bir hikayeye sahip. Seyirciyi ilk andan itibaren içine alacak olan bu yüksek gerilimli film aslında izleyene her an hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını benzersiz bir kurgu ile anlatacak.”