Sözcü Plus Giriş

‘İntiharın Genel Provası’na ünlü akını

Erdem Akakçe, Fatih Koyunoğlu, Kadir Çermik ve Selen Öztürk’ün oynadığı, Tiyatroadam’ın yeni oyunu 'İntiharın Genel Provası' prömiyer yaptı. Prömiyer gecesinde Zafer Algöz, Şevket Çoruh, Deniz Çakır, Demet Evgar, Alican Yücesoy, Melis Birkan, Sarp Akkaya, Bihter Dinçel Tiyatroadam’ı yalnız bırakmadı.

null
Güncellenme: 12:21, 05/11/2017
‘İntiharın Genel Provası’na ünlü akını

Eğlenceli, coşkulu tarzı ve yüksek performansıyla 11. sezonuna giren Tiyatroadam, sezonun ikinci yeni oyunu Duşan Kovaçeviç'in yazdığı Emrah Eren'in yönettiği, Erdem Akakçe, Fatih Koyunoğlu, Kadir Çermik ve Selen Öztürk'ün oynadığı ‘İntiharın Genel Provası’ oyunu ile 31 Ekim akşamı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde prömiyer yaptı.

Prömiyere Tiyatroadam'ın yakın dostları Zafer Algöz, Şevket Çoruh, Deniz Çakır, Demet Evgar, Alican Yücesoy, Melis Birkan, Sarp Akkaya, Bihter Dinçel ve birçok tiyatrosever katıldı.

Her Salı Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde saat 20:30’da tiyatroseverlerle buluşacak yüksek tempolu macerayı Emrah Eren yönetiyor. İki perdelik oyunun dekor ve kostüm tasarımında Barış Dinçel, ışık tasarımında Yakup Çartık koreografisinde Gizem Erdem, müziklerinde ise Tevfik Kulak var. Seyircileri ilginç bir maceraya sürükleyen “İntiharın Genel Provası” oyununda Erdem Akakçe, Fatih Koyunoğlu, Kadir Çermik ve Selen Öztürk yer alıyor.

İlginizi ÇekebilirBenzersiz bir piyes: Duvarların İçindeBenzersiz bir piyes: Duvarların İçinde
Yayınlanma Tarihi:08:19,