Sözcü Plus Giriş

İstanbul sokaklarında Organize İşler 2 heyecanı

Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği ve merakla beklenen 'Organize İşler 2' filminin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Kadıköy, Eminönü gibi yerlerde yapılan çekimlere halk da yoğun ilgi gösteriyor.

Güncellenme: 13:23, 11/08/2018
İstanbul sokaklarında Organize İşler 2 heyecanı

Yılmaz Erdoğan'nın kaleme aldığı ve başrolünün yanı sıra yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Organize İşler 2’ filminin 26 Haziran'da başlayan çekimleri İstanbul'un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve Karaköy gibi gündüz nüfusu milyonları aşan bölgelerinde ve halkla içiçe devam ediyor.

İSTANBULLULARDAN YOĞUN İLGİ 

Günlük hayatın normal akışını engellemeden ve halkla iç içe yapılan çekimlere vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor. Yılmaz Erdoğan da her fırsatta hayranları ile fotoğraf çektiriyor, çekimlerin yapıldığı yerlerdeki esnafın ikramlarına ve sohbetlerine de eşlik ediyor.

‘DESTEĞİN DEĞERİ ÖLÇÜLEMEZ’

Uzun bir süredir Köyceğiz'de yaşayan Yılmaz Erdoğan, yeniden İstanbul ve İstanbullular ile buluşmaktan çok memnun olduklarını belirtirken, “İstanbul'un başrolde olduğu ‘Organize İşler 2’ filmimizin çekimlerinin yapıldığı bölgelerdeki halkın sevgisi ve özellikle de çekimler sürecinde bize, ekibimize verdikleri desteğin değeri ölçülemez. Bu büyük sevgiyi yaşamanın yanında, çekimlere gösterdikleri saygı ile de işimizi yapmamızı kolaylaştırıyorlar” dedi.

Organize İşler 2, 4 Ocak'ta vizyona girecek.

yilmaz-erdogan3
yilmaz-erdogan

İlginizi Çekebilir‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın setinde talihsiz kaza!‘Organize İşler 2: Sazan Sarmalı'nın setinde talihsiz kaza!