Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbul sokaklarında Organize İşler 2 heyecanı
İstanbul sokaklarında Organize İşler 2 heyecanı
Yılmaz Erdoğan'ın yönetmenliğini üstlendiği ve merakla beklenen 'Organize İşler 2' filminin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. Kadıköy, Eminönü gibi yerlerde yapılan çekimlere halk da yoğun ilgi gösteriyor.
Kültür Sanat 11 Ağustos 2018 - 13:23

Yılmaz Erdoğan'nın kaleme aldığı ve başrolünün yanı sıra yeniden yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Organize İşler 2’ filminin 26 Haziran'da başlayan çekimleri İstanbul'un Kadıköy, Moda, İstiklal Caddesi, Galata Köprüsü, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kapalıçarşı ve Karaköy gibi gündüz nüfusu milyonları aşan bölgelerinde ve halkla içiçe devam ediyor.

İSTANBULLULARDAN YOĞUN İLGİ 

Günlük hayatın normal akışını engellemeden ve halkla iç içe yapılan çekimlere vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor. Yılmaz Erdoğan da her fırsatta hayranları ile fotoğraf çektiriyor, çekimlerin yapıldığı yerlerdeki esnafın ikramlarına ve sohbetlerine de eşlik ediyor.

‘DESTEĞİN DEĞERİ ÖLÇÜLEMEZ’

Uzun bir süredir Köyceğiz'de yaşayan Yılmaz Erdoğan, yeniden İstanbul ve İstanbullular ile buluşmaktan çok memnun olduklarını belirtirken, “İstanbul'un başrolde olduğu ‘Organize İşler 2’ filmimizin çekimlerinin yapıldığı bölgelerdeki halkın sevgisi ve özellikle de çekimler sürecinde bize, ekibimize verdikleri desteğin değeri ölçülemez. Bu büyük sevgiyi yaşamanın yanında, çekimlere gösterdikleri saygı ile de işimizi yapmamızı kolaylaştırıyorlar” dedi.

Organize İşler 2, 4 Ocak'ta vizyona girecek.

yilmaz-erdogan3
yilmaz-erdogan