Mahmut Çınar ilk albümünü yayınladı

Mahmut Çınar, ilk albümü 'Bul Beni'yi yayınladı. Çınar, bu albüm ile müzikseverleri ayrılık, sevda ve neşenin bir arada olduğu şarkı yolculuğuna davet ediyor.

Mahmut Çınar ilk albümünü yayınladı

İlk şarkılarını 2016’da sosyal medya üzerinden yayınlayan Mahmut Çınar, bu ilk kayıtların hemen ardından başladığı profesyonel müzik yolculuğunu Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan ‘Bul Beni’ ile taçlandırdı. Albümde Çınar’ın daha önce dijital olarak yayınlanan 7 şarkısına ek olarak 3 yeni şarkısı da yer alıyor.


Kayıtları Harems Stüdyoları’nda yapılan albümdeki 9 şarkının söz ve müziği Çınar’a ait. Albümdeki ‘Kördüğüm’ şarkısının sözlerini ise Çınar ile Gözde Öney birlikte yazdı. Ayrıca Öney iki şarkıda da Çınar ile düet yapıyor. ‘Bul Beni’ isimli şarkıda ise Hüsnü Arkan ile Çınar düet yapıyor.

‘HER ŞEY ŞİMDİ BAŞLIYOR’

Sanatçı, albümle ilgili heyecanını şu sözlerle ifade ediyor: “Her şeyin asıl şimdi başladığını düşündükçe heyecanlanıyorum. Bu heyecanla, müzikle örülmüş tanışıklık hissinin gelecekte daha da büyüyeceğini, kendi dünyalarımızın ortak duygularla birleşeceğini görüp kendimi mutlu ve şanslı bir insan sayıyorum. İyi dinlemeler, müzik dolu yolculuklar…”