Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Metin Uca’dan ‘Solo Türk’ tepkisi!
Metin Uca’dan ‘Solo Türk’ tepkisi!
Muharrem İnce, 19 Mayıs günü Solo Türk ekibini ziyaret etti. Ziyarette İnce ile birlikte fotoğraf da çekildi. Bu ziyaretin hemen ardından Genelkurmay Başkanlığı tarafından gururumuz olan SOLO TÜRK ekibinin gösterileri iptal edildi. Bu karara sosyal medya kullanıcıları tepki gösterdi.
Kültür Sanat 25 Mayıs 2018 - 11:37

Muharrem İnce’nin ziyaretinin ardından 20 Mayıs'ta Türk Hava Kuvvetleri Akrobasi ekibi Solo Türk'ün Sinop, Tekirdağ, Bodrum, Kocaeli'nde yapmayı planladığı gösteri uçuşları, Genelkurmay Başkanlığı tarafından iptal edildi. Verilen iptal kararının ardından sosyal medyada ‘Solo Türk’ etiketi TT listesine girdi.

Solo Türk’ün gösterilerinin iptal edilmesine en sert tepkiyi Metin Uca gösterdi. Metin Uca: ’19 Mayıs gösterisi dönüşü hava akrobasi dalında gururumuz Solo Türk ekibi, Samsun havalimanında CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile karşılaşıp el sıkışır. Fotoğraflar yayınlanınca ekibe uçuş gösteri yasaklama cezası gelir bu sadece korku değil tükenmişlik işaretidir’ dedi.

İşte atılan tweetler:

Son güncelleme: 13:21 - 25.05.2018