Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Öznil’den ilk tekli: Biri Giderken
Öznil’den ilk tekli: Biri Giderken
Soft ve pop rock türünün yeni temsilcisi Öznil’in ilk teklisi ‘Biri Giderken’ Ada Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu.
Kültür Sanat 18 Mart 2020 - 10:50

Öznil’in yeni teklisi Biri Giderken, tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının söz ve bestesi Öznil'e ait.

Küçüklüğünden beri rock, alternatif ve pop müziğe ilgi duyan Öznil, ‘Biri Giderken' adlı eserinde biten bir aşk hikayesini anlatırken, yaşanan duruma dair yalın ama duygusal biçimde veryansın ediyor.

ÜRETMEYİ SÜRDÜRÜYOR

24 yaşındaki sanatçının yeni şarkısının düzenlemesini Miraç Yavuz yaptı. Prodüktörlüğü ise Pinhani grubundan da tanınan Selim Aydın üstlendi. Nordic Stüdyosu'nda yapılan kayıtlarda Öznil’e Onur Atar (bas gitar), Ethem Saran (davul), Arda Görgün (klavye) ve Miraç Yavuz (elektrik gitar) eşlik etti. Biri Giderken’in mix ve mastering’ini Pinhani grubundan Eray Polat yaptı.

Bir yandan Bahçeşehir Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nü tamamlamak üzere olan, diğer yandan Üniversite Radyosu'nda düzenli olarak program yapan Öznil, yeni şarkı üretmeyi sürdürüyor.

Son güncelleme: 14:57 - 18.03.2020