Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey yıllar sonra yeniden sahneye çıkacak
Yasemin Yalçın ve İlyas İlbey yıllar sonra yeniden sahneye çıkacak
Televizyon tarihinin kült yapımlarından İnce İnce Yasemince'deki rolleriyle hafızalara kazınan Yasemin Yalçın ile eşi İlyas İlbey 12 yıl sonra yeniden tiyatro sahnesine çıkmaya hazırlanıyor.
Kültür Sanat 14 Ocak 2019 - 13:38

Yasemin Yalçın ile İlyas İlbey’in evliliği mutlu bir şekilde sürüyor. İkili, yıllar önce televizyon ekranlarında yayınlanan İnce İnce Yasemince’de Kakılmış ve İtilmiş karakterlerini canlandırıyordu. Çif,t 12 yıl aradan sonra Vee Perde oyunuyla izleyici karşısına dönmeye hazırlanıyor. Vee Perde, Bakırköy’de hizmet veren ve kısa süre önce yenilenen Sahne 74’te izleyiciyle buluşacak. Oyunun yönetmenliğini Hidayet Erdinç, üstleniyor. Dekoru ise Barış Dinçel yaptı. 2 perdeden oluşan komedi, Neil Simon’un ‘The Sunshine Boys’ hikayesinden yola çıkılarak yazıldı.

‘HAYRANIM’

Oyunla ilgili konuşan ve eşi Yasemin Yalçın’ı övgülere boğan İlyas İlbey, “Oyunculuğuna hayranım. Bazen sahnede durup, onu seyrederken kendi oyunumu unutuyorum” dedi.

222222ng-ygofltuyewllpyc-ykq