Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
71. Emmy Ödül Töreni’ne katılan Kim Kardashian ve Kendall Jenner sahnedeyken herkes gülmeye başladı
71. Emmy Ödül Töreni’ne katılan Kim Kardashian ve Kendall Jenner sahnedeyken herkes gülmeye başladı
Kim Kardashian ve Kendall Jenner geçtiğimiz pazar düzenlenen 71. Emmy Ödül Töreni'ne katıldı. Bir ara sahneye çıkan kardeşler, kendi programları hakkında konuşurken, seyirci gülmeye başladı. O an ne olduğunu kimse anlamadı...
Magazin 24 Eylül 2019 - 09:45

Ünlü model Kendall Jenner ve kozmetik markası sahibi ablası Kim Kardashian, pazar gecesi 71. Emmy Ödül Töreni’ne katıldı. Televizyon dünyasının Oscar’ları olarak kabul edilen törende sahneye çıkan kardeşler kendi programları hakkında konuşurlarken seyirciden beklemedikleri bir tepki aldı.

Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda düzenlenen törende Keeping Up with the Kardashians adlı reality şovları hakkında konuşan Kim, programlarında yer alan hikayelerin tamamen filtresiz olduğundan ve daha önceden planlanmamış şekilde aktarıldığını anlatırken seyirci gülmeye başladı. Bu gülme tüm konuşma boyunca devam edince iki kardeşin de yüzü düştü.

Son güncelleme: 09:50 - 24.09.2019