Acun’dan Survivor açıklaması! İki ünlü isim…

Survivor hakkında Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamalar büyük yankı uyandırdı. Survivor yarışmacıları Semih Öztürk ve Nagihan Karadere'nin sunduğu programda konuşan Acun Ilıcalı, iki ünlü ismin Dominik'te Survivor adasında olacağını duyurdu.

Acun’dan Survivor açıklaması! İki ünlü isim…

Survivor adasında heyecan dorukta ve çekişmeli yarışmalar devam ediyor. Birleşme partisi öncesi son ada konseyinde elenen ismin belli olduğu yarışma hakkında konuşan Ilıcalı, partiye hangi ünlü isimlerin katılacağını açıkladı.

İKİ ÜNLÜ İSİM ADADA!

Seda Sayan ve Murat Boz’un şu anda Dominik’te olduğunu söyleyen Ilıcalı, ‘Birleşme partisinde klasikleşen şarkı yarışmamız olacak. Seda Sayan ve Murat Boz jüri olacak. Yunanistan’da bir jürimiz olacak’ dedi.

FENERBAHÇE TARAFTARLARINI HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMA

Acun Ilıcalı Fenerbahçe taraftarının sorduğu soru üzerine heyecanlandıran bir açıklama yaparak, “Şu an Fenerbahçe ile ilgili konuşmak istemiyorum, konsept farklı ama yakında bir bombamız var.” dedi.

REKABET ARTACAK

Ilıcalı, “Survivor’da bu sene Yunan kızları ve Türk erkeklerinin sezonu oluyor. Seyretmesi çok zevkli bir hale geldi. Bir iki hafta sonra daha da zevkli bir hale gelecek. Kemik kadro kalacak. Kaybetmeyi kabullenmeyen bünyelerin mücadelesini seyrediyoruz. Kaybetmeye karşı isyan var. Gerilimin ana nedeni bu. Bundan sonra sürprizlerimiz olacak” ifadelerini kullandı.

Survivor'da kim elendi? Survivor'da elenen bir isim daha belli oldu! İlginizi Çekebilir Survivor'da kim elendi? Survivor'da elenen bir isim daha belli oldu!