Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Efsane dizisi oyuncuları kimdir?
Adı Efsane dizisi oyuncuları kimdir?
Kısa bir aradan sonra ekranlara geri dönen Adı Efsane oyuncuları kimdir merak ediliyor. Kanal D ekranlarında salı geceleri yayınlanan diziye yeni oyuncular katıldı. İşte Adı Efsane dizisi oyuncu kadrosu...
Magazin 25 Temmuz 2017 - 21:51

Sevilen gençlik dizisi Adı Efsane yeni kadrosu ile ekranlara döndü. Kanal D projesi olan dizi 19. bölümde ekranlara ara vermişti. Değişen kadrosu ve konusu ile merak uyandıran Adı Efsane oyuncuları kimdir sorusu hayranları tarafından merak ediliyor. Şenay Gürler, Simay Barlas ve Ferit Kaya’nın oyuncu kadrosuna dahil olması ile izleyici kitlesi artan Adı Efsane her salı saat 20.00’da ekrana geliyor.

ADI EFSANE KONUSU

Adı Efsane'de Hakan, Fiko, Sadık ve Ali liseler arası turnuvada şampiyon olmuş bir basketbol takımı olarak Durmazspor isminde yeni kurulan bir kulübün seçmeleri için yola çıkarlar. Ancak Durmazspor takımına içlerinden tek seçilen Hakan olur. Bu, artık onlar için bir yol ayrımıdır. Ali ve Sadık bu yeni durumu daha kolay kabullenirken Fiko'yu karakteri ve yapmak istedikleriyle büyük bir çatışma beklemektedir.

Bu konuda Fiko'yu ve Hakan'ı en çok zorlayacak kişi Ozan olur. Ozan, Hakan'ın teyzesinin oğludur ve bir süre onlarla yaşamak üzere mahalleye gelir. Cezaevinden yeni çıkmıştır ve ufak tefek mahalle mafyası işleri yapmaktadır. Ozan'ın onlara açtığı bu karanlık yol, Fiko'nun en büyük sınavı olacaktır, tabi Hakan'ın da.

17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kuran Reyhan, kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri dönmek zorunda kalır. Reyhan'ın amacı, eski dost ve hasımlarının olduğu bu mahallede, geçmişin gölgesinden kurtulup hayatta kalmaktır.

Adı Efsane'nin yeni sezonunda Hakan, iyi bir sporcu olmak ve var gücüyle çalışıp yükselmek için mücadele ederken, en yakın arkadaşı Fiko madalyonun diğer yüzünde karanlık sularda yüzmeye başlayacaktır. Aynı zamanda Reyhan ve Naz'ın mahalleye gelişi ile eski sırlar gün yüzüne çıkacak ve mahalledeki tüm dengeler alt üst olacaktır.

ADI EFSANE OYUNCU KADROSU

Cem Yiğit Üzümoğlu – Hakan Şahin

18 yaşında olan Hakan, Tarık'ın koç olarak geleceği okulda öğrencidir. Mahalledeki arkadaşlarıyla kendilerine ait bir düzen kurmuşlardır. Yakın zamanda hayatına basketbolun gireceğinden ve takımın kaptanı olacağından habersizdir. Annesi ve kız kardeşi onun için herkesten önemliyken, Melis hayatına girer.

Baran Bölükbaşı – Fikret Yurdakul

Hakan'ın en yakın arkadaşlarından Fiko, 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Basketbola olan yeteneğini Tarık'la keşfedecektir. Fiko'nun bütün hayallerinde Sibel vardır. Onsuz bir hayatı düşünemez.

Şenay Gürler – Reyhan Yalınay

Reyhan, eski bir mahalleli. Dışarıya karşı güçlü bir kadın; ama, kendi içinde oldukça kırılgan bir yapıya sahip. 17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kurmuş.

senay-gurler

Kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri döner. Kızının gerçek babası hala aşık olduğu Sinan’dır; ancak, Sinan’ın bundan haberi yoktur. Hayattaki en büyük zaafı ve desteği kızı Naz'dır.

Hakan Ummak – Sadık Uzun

Takımın uzunu olacak olan Sadık, 17 yaşında lise öğrencisidir. Kendi sahip olamadığı aileyi bir gün kurmak onun tüm isteğidir

Kaan Sevi – Ali Akıncı

17 yaşında lise öğrencisi olan Ali, sevdiği insanların ihtiyaçlarını karşılamayı kendine görev edinmiştir, bir nevi mahallenin Robin Hood'udur. Yıllardır, platonik aşkı Mercan'ın gönlünü fethetmek ve en yakın arkadaşı Sadık için bir aile kurmak istemektedir. Ama bu sandığı kadar kolay değildir…

Ferit Kaya – Ozan Başyurt

Hakan'ın teyzesinin oğlu. Adam yaralama vakası ile 8 ay cezaevinde yatıp çıkıyor. Hakan ondan hep bir adım uzakta durmayı tercih etmiş; ancak, Ozan'ın bu kez uzak durmaya gönlü yok. Hakan'ı ikna edemese de Fiko'yu ve diğer çocukları kendi ayak işlerini yaptırmak, eküri olmak için epey zorlayacak. Şimdilik küçük bir mahalle mafyası olan Ozan, para getir götür işleri yapıyor. Ancak, hedefi ünlü mafya babalarının ekiplerinde yer almak.

Burak Aybastı – Ömer Başaran

Lise öğrencisi olan Ömer, mahallenin en kalburüstü ailelerinden birinin oğludur. Hakan ve arkadaşlarının arasına girip onlar tarafından sevilmek isteyen Ömer, basket takımında da yer bulmak için çabalar.

Simay Barlas – Naz Yalınay

Reyhan'ın kızı. Mücadeleci, pozitif, çabuk yenilmeyen bir kız. Çizimi çok iyi, moda tasarımı okumak istiyor. Babasının ölümü üzerine annesi ile yeni bir hayata başlıyor. Nispeten varlıklı bir çevreden gelmesine rağmen mahalleye kolay adapte oluyor. Annesine zaman zaman annelik yapıyor; ancak, Reyhan'ın ondan sakladığı sırrı öğrendiğinde anne kız ilişkileri ciddi bir sınavdan geçmek zorunda kalacak.

Özgü Kaya – Sibel Yılmaz

Sibel,  küçük ve mütevazı hayatından memnun değil, lüks ve konforlu bir yaşam istiyor. Onu çok seven Fiko'nun hayallerine dâhil olamıyor çünkü Fikret'in hayalleri, mahallenin dışına bile çıkamıyor. Bir gün dansçı olup hayatını kurtarmak istiyor.

Emre Bey – Kıvanç Ertüm

18 yaşında, varlıklı bir ailenin oğlu olan Kıvanç, Melis'in erkek arkadaşıdır. İlişkileri 2 yılı aşmışken, hayatlarına aniden dâhil olacak olan mahalleli çocuklar karşısında, üstünlüğünü korumak ve Melis'i kaybetmemek için elinden geleni yapacak.

Son güncelleme: 20:50 - 01.08.2017