Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Adı Zehra 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 7. son bölüm izle
Adı Zehra 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adı Zehra 7. son bölüm izle
Adı Zehra 7. son bölümde Hande’nin kaybolmadan önce hamile olduğunu ve bir video bıraktığını öğrenen Zehra harekete geçer. FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden Adı Zehra dizi severlerden tam not aldı. Peki Adı Zehra 8. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 7 Nisan 2018 - 23:16

Adı Zehra 7. son bölüm ile FOX TV’de yayınlandı. Başrollerinde başarılı oyuncu Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy ve Hatice Aslan’ın yer aldığı dizi konusu ile izleyicilerin dikkatini çekiyor. Adı Zehra dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte Adı Zehra dizisi ile ilgili son gelişmeler…

ADI ZEHRA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Hande'nin kaybolmadan önce hamile olduğunu ve bir video bıraktığını öğrenen Zehra, etrafındaki herkesi sorgulamaya başlar. Hayal'in ona anlattıklarından sonra Genco'dan bile şüphe duyan Zehra, Hande'ye ve bebeğe ne olduğunu öğrenmek için uğraşacaktır.

Şule'yse Serkan'ın hapisten çıkmasıyla biraz olsun rahatlamıştır ama Zehra'yla ilgili öğrendiği gerçekler artık onu rahatsız etmeye başlamıştır, o da hemen harekete geçer. Ancak Zehra da, Hande'nin bıraktığı videoya ulaşıp, ona ne olduğunu öğrenmek için elinden geleni yapmaya karar vermiştir. Zehra acaba evde ona ne olduğunu bulabilecek midir?

ADI ZEHRA FRAGMAN

ADI ZEHRA SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:19 - 08.04.2018