Amanda Holden, “Programda bilerek frikik verdim”

İngiltere'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasında jüri üyeliği yapan 49 yaşındaki Amanda Holden, programın reytinglerinin artması için canlı yayında bilerek göğüs frikiği verdiğini açıkladı.

Amanda Holden, “Programda bilerek frikik verdim”

Britain’s Got Talent yarışmasında jüri üyesi olan İngiliz televizyon kişiliği ve oyuncu 49 yaşındaki Amanda Holden, canlı yayında elbisenin açılıp göğüslerinin dışarı çıkması ile ilgili açıklama yaptı. Holden, kasten çok açık kıyafet giydiğini ve göğüslerinin dışarı çıkmasına kendisinin izin verdiğini bu şekilde programın reklamını yaptığını itiraf etti.

DAHA ÖNCE DE CANLI YAYINDA KÜFÜR ETMİŞTİ

Amanda, yaptığı açıklamada BGT yarışmasında iyi bir jüri üyeliği yaptığını bundan sonra İngiltere’de yayınlanan ve en çok izlenen yetenek programlarından biri olan I’m A Celeb programında da jüri üyeliği yapmayı düşündüğünü de ifade etti. Amanda uzun yıllar çok açık bir şekilde giyindiği için dikkatleri üzerine çekmiş programın canlı yayınında küfür ettiği için de tepki almıştı.
TV yıldızı Michelle Keegan, frikik vermekten son anda kurtuldu İlginizi Çekebilir TV yıldızı Michelle Keegan, frikik vermekten son anda kurtuldu