Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anıl Berk Baki kimdir? Survivor Anıl Berk Baki kaç yaşında, nereli? İşte Gönüllüler Takımı’nın oyuncusu…
Anıl Berk Baki kimdir? Survivor Anıl Berk Baki kaç yaşında, nereli? İşte Gönüllüler Takımı’nın oyuncusu…
Survivor gönüllüler takımının iddialı oyuncularından Anıl Berk kimdir, kaç yaşında ve nereli? merak ediliyor. Survivor Anıl hangi okuldan mezun? Hangi sporlarla ilgileniyor? İşte Gönüllüler Takımı'nın güçlü yarışmacısı Anıl Berk Baki hakkında az bilinenler..
Magazin 5 Nisan 2018 - 14:41

Survivor 2018 tam gaz devam ederken Gönüllüler Takımı’nın iddialı yarışmacısı Anıl Berk Baki kimdir? Survivor Anıl Berk Baki kaç yaşında, nereli? soruları da sorulmaya devam ediyor. İşte yakışıklı yarışmacı Anıl Berk Baki hakkında bilgiler…

SURVİVOR ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Anıl Berk, Lise öğrenimini Galatasaray Lisesi’nde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü’nden mezun oldu.Hobi olarak yelken sporu ile ilgilenen Anıl Berk Baki, ardından bu sporu profesyonel olarak yapmaya başladı. Kendisini bu alanda geliştiren Anıl Berk Baki, Milli sporculuğa kadar yükselmiştir.

anilberkbakiinstagram1

Crossfit antrenrlüğü de yapan Baki, Amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmektedir. Aslen Trabzonlu. Anıl Berk Baki’nin Survivor’daki sloganı; “Sadece çıkar yarışırım! Galibiyet arkamdan gelir..” şeklinde.