Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Anıl Berk Baki kimdir? Survivor Anıl elenecek mi?
Anıl Berk Baki kimdir? Survivor Anıl elenecek mi?
Survivor 2018'de şüphesiz Gönüllüler takımının en çok sayı alan yarışmacılarından biri Anıl Berk Baki... Her ne kadar başarılı performansı ile göz doldursa da Survivor Anıl adadakilerle anlaşamayan bir yarışmacı olması nedeniyle eleme potasına girdi. Peki Anıl Berk Baki kimdir, kaç yaşındadır?
Magazin 26 Mart 2018 - 22:15

Survivor 2018’de All Star-Gönüllüler yarışları kıran kırana devam ediyor. Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kaybedince takımdan bir kişinin ismi yazıldı. Bu hafta ismi en çok yazılan kişi Anıl Berk Baki oldu. Anıl Berk Baki kimdir?

ANIL BERK BAKİ KİMDİR?

1991 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu Anıl Berk Baki Yelken sporu ile ilgilenmekte aynı zamanda Milli sporcudur. Bunun dışında Crossfit antrenörü olarak spor yaşantısını sürdürmektedir. Yelken ve crossfit dışında uzun süre amerikan futbolu, voleybol ve atletizm ile ilgilenmiştir. Anıl Berk Baki baba tarafından aslen Trabzon'ludur