Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sen Anlat Karadeniz hayranlarına kötü haber! Yeni bölüm neden yok? İşte dizi hakkında merak edilenler…
Sen Anlat Karadeniz hayranlarına kötü haber! Yeni bölüm neden yok? İşte dizi hakkında merak edilenler…
Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Dizi severler merakla "Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman?" sorusunun cevabını araştırıyor. İddialara göre kanallar ortak bir karar alarak dizilerin yeni bölümlerini 3 hafta yayınlamayacak. Böyle Sen Anlat Karadeniz'in yeni yıl arası verdiğini söylemek mümkün. Ayrıca diziden yeni bölüm fragmanı da yayınlanmadı. ATV yayın akışında bu akşam yabancı bir sinema olan Labirent: Ölümcül Kaçış filmi görülüyor. Peki Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman? İşte dizi hakkında merak edilen ayrıntılar...
Magazin 2 Ocak 2019 - 17:57

Dizi severlere kötü haber! Sen Anlat Karadeniz bu akşam yayınlanmayacak. Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz’de Nefes ile Tahir’in zorlu sevdası ve onlara sürekli hayatı zehir etmeye çalışan Vedat’ın mücadelesi anlatılıyor. Yeni yıla girmemizin ardından dizilerin yeni bölümleri yayınlanmamaya başladı. İzleyiciler merakla ATV yayın akışını ve “Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm ne zaman?” sorusunun cevabını araştırıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz hakkında merak edilenler…

ATV YAYIN AKIŞI

atv-yayin-akisi

SEN ANLAT KARADENİZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yeni yıl tatili veren Sen Anlat Karadeniz Ocak’ın ilk çarşambası ekranda olmayacak. Söylentilere göre 3 hafta yayına ara vermesi ve 23 Ocak’ta ilk bölümünü yayınlanlaması bekleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 37. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sen Anlat Karadeniz’in yayınlanan son bölümünde Vedat’ı kaçıran Nefes, Asiye, Nazar ve Mercan büyük bir sınavdan geçti. Vedat bir yolunu bulup Mercan’ın boynuna geçirdiği urgandan kurtuldu. Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edildi. Peki bu kadınların hayatını zindana çeviren Vedat bu savaşı kazandı mı? Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneden çıkabilecek mi? İşte yeni bölümde bunları göreceğiz…

SEN ANLAT KARADENİZ 36. BÖLÜM ÖZETİ

Vedat kurtulmuştur. Cep telefonundan Nefes’i arar. Mercan’ın onu asmaya geldiğini anlatır. Kurtulduğunu ama başka birisinin asıldığını söyler. Nefes telefonu kapatır. Vedat, Mercan’ın Berrak’ı asması için dua eder. Yolda Fikret’i arayarak yardım ister. Bu sırada Mustafa Tahir’i arayarak kadınların bir işler çevirdiğini söyler. Tahir haberinin olduğunu onların bulunduğu yere gittiğini söyler.

VEDAT’IN YERİNDE BERRAK VAR

Nazar,Berrak’ın evde olmadığını anlayınca, Murat’ı arayarak onun Vedat’ı öldüreceğini hemen yayla evine gitmesini ister. Mercan, arabanın gazına basmadan geçmişte Vedat ile ilgili yaşananları hatırlar. Arabayı hareket etmekte kararsızdır. Vedat’ın yerinde olan Berrak ölümle pençeleşmektedir. Mercan tam gaza basacakken Tahir yetişir. Mercan’ın yanına gittiğinde Nefes’in anlattıkları aklına gelir. Hemen eve girer. Berrak’ı ölümün kıyısından kurtarır.

sen-anlat

VEDAT FİKRET’E OLANLARI ANLATIYOR

Vedat’ı yoldan alan Fikret’in adamları onu eve getirir. Vedat’a ormanda ne işi olduğunu sorar. Vedat yolunu kaybettiğini söyler. Fikret olanları anlatmasını söyler. Asiye, Mercan, Berrak, Nazar ve Nefes’in bir olarak onu kaçırdığını söyler. Fikret şaşırır. Vedat hepsinin elinde olduğunu söyler. Vedat, kadınların hapiste olduğunu hayal ederek, onlarla adeta alay eder. Bu sırada Fikret ciddi olarak onları şikayet edip etmeyeceğini sorar.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

BERRAK KENDİNE GELİYOR

Berrak kendine gelir. Mercan, özür dilemeye çalışır. Berrak kimsenin suçlu olmadığını bir suçlu varsa onun da Vedat olduğunu söyler. Tahir. Nefes’e böyle bir şeyi nasıl yaptığını sorar. Berrak onun suçu olmadığını Vedat’ı kaçıranın kendileri olduğunu söyler. Tahir, vedat’ın nerde olduğunu anlamaya çalışır. Berrak olanları anlatınca durum aydınlanır.

FİKRET KAMERA KAYITLARININ PEŞİNDE

Fikret, Vedat’ın evden ayrılmasından sonra. Vedat’ın kadınların yaptıkları ile ilgili elinde kamera kayıtlarının bulunduğunu söylemesinin ardından onun evindeki adamını arar. Bu sırada Vedat da evine gelmiştir. Mustafa eve gelince Asiye onu karşılar. Mustafa tek kelime etmeden odasına gider. Asiye şaşırır. Bu sırada Berrak ve Nefes’i evlerine bırakan Tahir, Nefes’e ona söylemesi gerektiğini söyler.

Son güncelleme: 19:25 - 02.01.2019