Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Babil 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Babil 4. son bölüm izle
Babil 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Babil 4. son bölüm izle
Babil dizisi 4. bölümü ile ekran geldi. Son bölümde; Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor. Babil 5. bölüme dair merak edilenler de yayınlanan fragman/önizlemeyle ortaya çıktı. Babil dizisinin 5. bölüm önizlemesi yayınlandı işte detaylar...
Magazin 7 Şubat 2020 - 23:08

Babil dizisinde Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver gibi isimler başrolde yer alıyor. 4. bölümü ile ekrana gelen Babil’de İrfan, İlay'ı Babil'den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret'in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor. İşte Babil yeni bölüm fragmanına ve son bölüme dair detaylar…

BABİL 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

BABİL SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var, İlay. Eda, İrfan'ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor.

Hakan'a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan'la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay'ı Babil'den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret'in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor.

Son güncelleme: 09:09 - 08.02.2020