Barış Murat Yağcı kimdir? İrem Derici’nin yeni sevgilisi kaç yaşında?

İrem Derici'nin sevgilisi olduğu iddia edilen Barış Murat Yağcı hakkında detaylar merak ediliyor. Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat yağcı kaç yaşında ve nereli? İşte İrem Derici ve Barış Murat Yağcı hakkında merak edilen detaylar...

Barış Murat Yağcı kimdir? İrem Derici’nin yeni sevgilisi kaç yaşında?

Barış Murat Yağcı kimdir? İrem Derici’nin sevgilisi Barış Murat Yağcı hakkında detaylar merak eidliyor. İşte genç oyuncunun hayat hikayesi.

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir'de doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir. Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır. Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi'yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandıracaktır.

İrem Derici yeniden aşık... İşte o isim! İlginizi Çekebilir İrem Derici yeniden aşık... İşte o isim!