Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Begüm Çağla Taşkın kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Begüm Çağla Taşkın kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Oyuncu Begüm Çağla Taşkın, Çok Güzel Hareketle Bunlar 2 kadrosunda yer alıyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nden mezun olan Begüm Çağla Taşkın Bursa doğumlu. Peki Begüm Çağla Taşkın kimdir?
Magazin 3 Şubat 2019 - 13:55

Begüm Çağlı Taşkın, Sevgili Doktor ve nehir tiyatro oyunlarında rol aldı. Eskrim, dağcılık ve kayak yapan Begüm Çağla Taşkın hakkında merak edilenler….

BEGÜM ÇAĞLA TAŞKIN KİMDİR?

Çağan Akademi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, 1987 yılında Bursa'da doğdu. 2001 yılında Özel Namık Sözeri Koleji'nden mezun oldu. 2004 yılında Bursa Cumhuriyet Lisesi'nden mezun oldu. 2010 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi, Ekonomi Bölümü'nden mezun oldu. 2011'de İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Actor Studio'da Lütfi Tuna'dan şan, Serap Hatipoğlu'ndan diksiyon, Levent Berber'den kamera oyunculuğu, Hülya Savaş ve Apo Kaya'dan oyunculuk eğitimi gördü. 2013'de Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Konservatuar/Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.