Bergüzar Korel: Allahım çıldıracağım

Oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından çirkin yorumlarda bulunan bir takipçisini ifşa etmiş ve onun hakkında düşündüklerini ifade etmişti.

Bergüzar Korel: Allahım çıldıracağım

Çocuklara yönelik şiddet ve cinayet haberlerinin artmasının ardından ünlü isimler sosyal medya hesaplarından bu konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu. Yaşanan durumunu vehametine dair paylaşımlar yapan ve bunun bir son bulması adına önerilerde bulunan ünlüler bir yandan da konuya hastalıklı bir bakış açısıyla yaklaşanlara da yanıt veriyor. Oyuncu Bergüzar Korel de yaşananlarla ilgili çirkin yorumlar yapan bir takipçiyi ifşa etti.

Bergüzar Korel ifşa etti ve... Kokuşmuşluğunla geberip gitmeni istiyorum İlginizi Çekebilir Bergüzar Korel ifşa etti ve... Kokuşmuşluğunla geberip gitmeni istiyorum

KOREL DEVAMINI DA GETİRDİ

İfşa olayının ardından aynı kullanıcıya ait bir başka çirkin yorumu daha bulan Bergüzar Korel ‘stajyer avukat’ olduğunu iddia eden bu kişinin diğer paylaşımını da ifşa etti ve içinde son derece sert ifadeler içeren şu yorumu yaptı: “ALLAHIM ÇILDIRACAĞIM! Bir kullanıcıya bu mesajı atmış demin ki satırların sahibi! Diyelim ki yazdıkları gerçek -ki hiç sanmıyorum- polisi aramayan, o çocukları oradan çekip almayan bir stajyer avukat! O sapıklara seks işçiliği yaptığını söylediğin o çocukları görüp arkanı dönüp gidiyorsun öyle mi? Yazıklar olsun seni kadınlığına, yazıklar olsun senin insanlığına! Hak arayacaksın sen? İnsan savunacaksın! Adaleti temsil edeceksin! YAZIK YAZIK!”

berguzar-ic
Bergüzar Korel bu tarz çirkin paylaşımda bulunanlara karşı müsamaha göstermeyeceğini ve hepsini ifşa edeceğini sosyal medya hesabından yaptığı şu duyuruyla açıkladı:

berguzar-korel-ic