Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berkay Şahin kimdir? Eşi Özlem Ada Şahin kimdir?
Berkay Şahin kimdir? Eşi Özlem Ada Şahin kimdir?
Berkay - Özlem Ada Şahin çifti Fox Tv'de yayınlanacak 'Yaparsın Aşkım' yarışmasının yılbaşı özel bölümüne konuk olacak. Berkay ve Özlem Ada Şahin çifti 2016 yılında evlenmişti. Peki Beykay Şahin kimdir? Eşi Özlem Ada Şahin kimdir? İşte merak edilenleri...
Magazin 30 Aralık 2018 - 13:53

Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin çifti sık sık magazin gündemine konu oluyor. Çift sosyal medya hesaplarından kızlrı Arya’nı fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Berkay ve Özlem Ada Şahin’in kızı Arya’nı fotoğrafları binlerce beğeni alıyor. İşte Özlem Ada Şahin ve Berkay Şahin’in bilinmeyenleri…

BERKAY ŞAHİN KİMDİR?

Berkay Şahin veya tanınan adıyla Berkay, 29 Aralık 1981 tarihinde dünyaya geldi. 1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul’a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne alıyordu. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı’ ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Uzun süredir birlikte olduğu manken Özlem Katipoğlu ile 31 Ağustos 2016'da evlendi. Çiftin Arya adında bir kızı var.
berkay-sahin

ÖZLEM ADA ŞAHİN KİMDİR?

Anne tarafı Boşnak, baba tarafı ise Yugoslavya kökenli olan Özlem Ada Şahin, 29 Ekim 1991 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya geldi. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okuyan Özlem Ada Şahin, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra İspanyolca eğitimi de almaktadır. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar verdi ve birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı.

2011 yılında ekranlara gelen başrollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre’nin paylaştığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde cariye rolüne hayat verdi. Özlem Ada Şahin, 2016 yılında uzun süredir beraber olduğu şarkıcı Berkay’la nikah masasına oturdu.