Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Aile Hikayesi yeni sezon ne zaman? Bir Aile Hikayesi ne zaman başlayacak?
Bir Aile Hikayesi yeni sezon ne zaman? Bir Aile Hikayesi ne zaman başlayacak?
Bir Aile Hikayesi ilk sezon finali ile izleyicisine veda etti. Vuslat dizisinin sezon finalinde; Erdem ve Beste için her şey yolunda giderken, Şehnaz’ın devreye girmesiyle birlikte çift, yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Şakir ve Behiye hayatlarının en önemli günlerinden birini yaşamak üzeredir. Ancak beklenmedik bir gelişme her şeyi kabusa çevirir. Peki Bir Aile Hikayesi yeni sezon ne zaman? Yeni sezonda hangi sorulara yanıt aranacak? İşte Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni bölümleri ile ilgili merak edilenler...
Sozcu.com.tr
Magazin 16 Haziran 2019 - 11:11

Bir Aile Hikayesi dizisi ilk sezon finalini yaptı. Oyuncu kadrosunda Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu ve İrem Sak gibi isimleri barındıran dizi yeni sezonu ile yeniden ekranlarda olacak. Peki yaz tatiline giren Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte sezon finali ve yeni sezona dair merak edilenler…

BİR AİLE HİKAYESİ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yayın hayatına bu sezon başlayan Bir Aile Hikayesi dizisi ilk olarak 9 Mart’ta ekrana gelmişti. İlk sezon finalini veren dizinin Eylül ayı içinde yeniden ekranda olması bekleniyor.

BİR AİLE HİKAYESİSEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Reyhan ve Cem eskisi kadar birlikte vakit geçirememekten muzdaripken, Nedim ve Çiğdem'in boşanma kararı Cem'i derinden etkiler. Kendi evliliğini diriltmek için harekete geçen Cem, hazırladığı sürpriz sayesinde Reyhan'a geçmişteki hallerini hatırlatacaktır.

Erdem ve Beste için her şey yolunda giderken, Şehnaz'ın devreye girmesiyle birlikte çift, yeni bir sorunla karşı karşıya kalır. Şehnaz bu kez Erdem'in aslında eski karısı tarafından aldatılmadığını ima ederek Beste'de şüphe uyandırmaya çalışır.

BİR AİLE HİKAYESİ SON BÖLÜM İZLE

Mahur bir yandan iş stresiyle boğuşurken, diğer yandan da babasına söylediği hamilelik yalanını sürdürmeye çalışır. Yaşama sevinci artan Şakir ise özel hayatıyla ilgili önemli bir karar alır. Ancak harekete geçmesi için Mahur'un onayı gerekmektedir.

Nil'i geri kazanmaya çalışan Berk onu oyunun prömiyerine davet eder. Ancak büyük gün gelip çattığında Berk'i sahne korkusu sarar. Gerginliğini dizginlemeye çalışırken en yakınından birinin büyük bir zorluk yaşadığını hisseder. Önünde iki seçenek vardır, ya geçmişteki gibi onu görmezden gelip yoluna devam edecek, ya da bu defa ona yardım edecektir.

Şakir ve Behiye hayatlarının en önemli günlerinden birini yaşamak üzeredir. Ancak beklenmedik bir gelişme her şeyi kabusa çevirir.