Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı… Fragmanda Züleyha öfkesini kusuyor!
Bir Zamanlar Çukurova fragmanı birçok kişi tarafından merakla araştırılırken yeni bölüme dair detaylar belli oldu ve Bir Zamanlar Çukurova fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanı dün ATV'de ekrana geldi. Yeni fragmanda; Müjgan ile Yılmaz artık kalabalıklara el ele karışıyor. Züleyha, bağıra çağıra Yılmaz öfkesine kızıyor ve “Asıl Yılmaz’ı aklından çıkaramayan sensin…” diyor. Demir’in Yılmaz’ı hazmedemediğini söylüyor. Müjgan ‘onu hala seviyor musun’ diye soruyor. Ayrıca yeni fragmanda sırtından vurulduğu da görülüyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 19. yeni bölüm fragmanı..
Magazin 1 Şubat 2019 - 22:51

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 18. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha, Müjgan'ın eve davet edildiğini duyunca deliye dönüyor. Hünkar, Züleyha'nın Demir'I kıskandığını söylüyor. Müjgan eve geliyor. Şermin de Müjgan'la tanışıyor. Müjgan'ın babası Sabahattin'in hocası olduğu için Müjgan tanışıklıklarından söz ediyor. Züleyha masada Yılmaz'a yazdığı mektubu düşünüyor. Züleyha başına gelen her şeyi Yılmaz'a yazıyor. Yazdığı mektubu Sabahattin'e veriyor.

DEMİR ÖLDÜ MÜ?

Demir, Züleyha ve Adnan bebeği kurtarmak için kendini tehlikeye atıyor. Toprak kaymasını fark edince bebeği ve Züleyha'yı itiyor. Toprak tamamen Demir'I yutuyor. Züleyha'nın eli ayağı titriyor. Ağlayarak eve geliyor ve Hünkar'a Demir'in toprak altında kaldığını söylüyor. Çığlık çığlığa bir an yaşanıyor.

bir-zamanlar-cukurova-yeni-bolum

GELİŞMELER BİTMİYOR!

Yılmaz'ın 100 ton pamuğu telef oluyor. Yılmaz, Demir'den hesap sormak istiyor. Fekeli onu bu fikrinden döndürmek istiyor. Fekeli Yılmaz'ın hiçbir şey yokmuş gibi davranmasını istiyor. Yılmaz söz dinliyor ve işçileri rahatlatıyor.

Ayrıca Demir'in adamı Sait, aynı zamanda Fekeli'ye çalışıyor. Demir fabrikadaki durumla ilgili Sait'ten bilgi almak istiyor. Sait, Fekeli ve Yılmaz'ın olanlara karşı çok sakin olduğunu söylüyor. Demir, Sait'ten şüpheleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

HÜNKAR ARAŞTIRMAYA BAŞLIYOR

Hünkar, Fekeli ile ilgili gerçekleri araştırmaya başlıyor. Demir, Fekeli'nin suçsuzluğuna inanmıyor. Bir de Yılmaz'a arka çıkması Demir'i daha da deli ediyor. Fekeli'nin katil olduğuna dair şahitlik edenlerden biri vefat ediyor. Ölmeden önce de Hünkar'ı çağırıyor. Ancak rahmetli söyleyeceğini söylemeden ölüyor. Hünkar da bu yüzden konunun Fekeli ile ilgili olduğunu sanıyor.

FEKELİ CENAZEDE

Hünkar cenazeye gidiyor. Fekeli de cenazede. İki gencin Yılmaz'ın pamukları ile ilgili olarak konuştuklarını duyuyor. Üstelik suçlusunun da Demir olduğunu söylüyor. Sebep olarak da Yılmaz'ı çekememesini gösteriyorlar. Fekeli, cenazede rahmetli ile ilgili öğrendiklerini söylüyor. Fekeli adamın ölmeden önce taşındığı ve halen oturduğu evi anlatıyor.

YILMAZ FEKELİ'Yİ DİNLİYOR

Fekeli ile Cengaver şer cephesini topluyor. Yılmaz'ın başına gelenleri konuşuyorlar. Fekeli ve Yılmaz da gülerek içeri giriyor. Rahat davranışları ile Demir'I rahatsız ediyorlar. Cengaver, Yılmaz'I tahrik ediyor. Ama Yılmaz da altta kalmıyor. Ardından Fekeli sözü alıyor ve cenazeden söz ediyor. Annesinin orada olduğunu ama kendisinin neden gelmediğini sorguluyor.

bir-zamanlar-cukurova-fragmani-yeni-bolum

HÜNKAR, DEMİR'E KIZIYOR

Demir eve gittiğinde Hünkar pamuk olayından dolayı oğluna hesap soruyor. Hünkar, Demir'in itibarını zedelemesine kızıyor. Demir, Yılmaz'I kıskançlığı ile hiç söz dinlemiyor. Yılmaz'I Çukurova da barındırmayacağını söylüyor. Hünkar Develi'deki evi de soruyor. Demir bağırarak üste çıkmaya çalışıyor. Fekeli'nin aralarını açmaya çalıştıklarını söylüyor.

MÜJGAN İLE YILMAZ KARŞILAŞIYOR

Müjgan arkadaşları ile dışarı çıkıyor. Adana'nın meşhur yemeklerini tatmak istiyor. Kulüpten çıkan Fekeli ve Yılmaz da aynı kebapçıya gidiyor. O sırada Müjgan'ların masada da Yılmaz'ın yakışıklılığı konuşuluyor. Fekeli ve Yılmaz gelince doktorların masasına oturuyorlar.

 

Son güncelleme: 11:42 - 02.02.2019