Sözcü Plus Giriş

Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni bölüm 2. fragman geldi! Züleyha’nın kaderi baştan yazılıyor

Bir Zamanlar Çukurova 2. bölümü bekleniyor. Perşembe akşamı yayınlanacak dizinin 2. fragmanı da geldi. Fragmanda Hünkar Hanım’ın hedefine yaklaştığı görülüyor. Yılmaz ile Züleyha içinse ayrılık görünüyor. Peki 2. bölümde neler olacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm yeni fragmanı…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:09, 19/09/2018
Bir Zamanlar Çukurova 2. yeni bölüm 2. fragman geldi! Züleyha’nın kaderi baştan yazılıyor

Bir Zamanlar Çukurova yeni fragman bu akşam geldi. Yayınlanan 2. fragmanda; Züleyha ile Yılmaz Yamanlar Çiftliği'nde geleceklerini değiştirecek günler yaşıyor. Yılmaz, Züleyha için birini öldürmüştür ve yakalanması an meselesidir. Züleyha ise çaresizdir. Üstelik evin hanımına kardeş olduklarını söylemiş ve gizlice buluştukları yerde yakalanmışlardır.

Yamanlar Çiftliği'nin Bey'i Demir ilk evliliğini karısının çocuğu olmuyor diye bitirmiştir. Ancak karısının hamile olduğu ortaya çıkar. Demir'in annesi oğlunun kısır olduğuna kanaat getirir ve çözümü hamile olan Züleyha'da bulur. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında Hünkar Yaman'ın planını hayata geçirdiği görülüyor ve Züleyha'ya Kur’an'a el bastıyor. İşte yeni bölüm 2. Fragmanı…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. BÖLÜM 2. FRAGMAN

Bir Zamanlar Çukurova ATV'nin yeni yapımlarından. Dizi daha ilk bölümden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 1970'li yıllarda geçen dizinin çekimleri Çukurova'da yapılıyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın konusu 2. bölümde daha da netleşiyor. İşte 2. bölüm için yayınlanan yeni fragman…


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 2. BÖLÜM 1. FRAGMAN

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 1. BÖLÜM ÖZETİ

Züleyha abisi ile birlikte yaşayan ve terzi çıraklığı yapan bir genç kızdır. Abisi borçlarını ödemek için kız kardeşini paraya tercih eder. Züleyha’nın yardımına olayı yengesinden duyan Yılmaz girer. Yılmaz ile Züleyha evlenmek için hazırlık yapan birbirine aşık iki gençtir. Yılmaz sevdiği kadını zor durumda görünce elini kana bular. İşte iki aşığın yolu Çukurova’ya böyle düşer. Kendilerine yeni bir hüviyet almak isteyen Züleyha ile Yılmaz Çukurova yolunda soyulur ve ellerindeki tüm parayı kaybederler. Çukurova’ya ayak basar basmaz acı gerçekle yüzleşirler ve para kazanmak için iş aramaya başlarlar.

ZÜLEYHA’NIN YALANI KADERİNİ BELİRLEYECEK

Yılmaz çarşıda askerlik arkadaşına rastlayınca umutları yeniden yeşerir. Yamanlar Çiftliği’nde çalışan asker arkadaşı Gaffur’un yanına gelirler. Çiftliğe gelince evin hanımı Hünkar Yaman’ın resmi nikahlı olmayanlara iş vermediğini duyunca Züleyha, Yılmaz’ın kardeşi olduğunu söyler. Yaman Çiftliğinin beyi Demir tesadüfen gördüğü Züleyha’ya vurulmuştur. Yani Yaman Çiftliği’nin sahibi aslında Züleyha’yı görmüş ve ondan etkilenmiştir. Demir Yaman Çukurova’nın en büyük beylerindendir. Demir Bey’in annesi evin hanımı Hünkar Yaman için oğlu’nun itibarından daha değerli bir şey yoktur.

bir-zamanlar-cukurova-1-bolum
BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 1. BÖLÜM İZLE

Züleyha ile Yaman’a uygun bir iş bulunmadığı söylenir ama büyük hanım Hünkar Yaman onları işe alır. Aslında güvenip geldiği çitfliğin kahyası Gaffur, Yılmaz’ı rakip olarak gördüğü için istememektedir. Ancak Züleyha ile Yılmaz ırgatlık yapmaya başlarlar. Bir yandan da Yılmaz ile Züleyha’yı aramaya başlarlar. Yılmaz’ın öldürdüğü adamın kardeşleri onların izini Çukurova’ya kadar sürer.

Züleyha terziliği ile evin hanımını etkilemeyi başarır. Ancak Gaffur evde çalışan herkesi doldurur ve Züleyha’yı zor günler beklemektedir. Gaffur Yılmaz’ın para kazanmaması için ırgatların haftalığını kesip yerine yiyecek vermeye başlar. Yılmaz ise Demir Bey’i motor bilgisi ile etkilemeyi başarır ve Demir Bey’in şoförü olur. Gaffur bu durumu kabul edemez ve Yılmaz’ın yüzüne karşı suçlamalarını sıralar. Ancak Yılmaz ‘işini elinden alırım diye korkuyorsun’ diyerek aslında her şeyin farkında olduğunu gösterir.

bir-zamanlar-cukurova-final
DEMİR’İN ÇOCUĞU OLMUYOR MU?

Diğer yandan Demir Bey’in ilk eşi Filiz çocuğu olmadığı için Demir Bey tarafından terk edildiği söylenir. Ama aslında Filiz 6 aylık hamiledir. Demir’in amcasının kızı bu durumu Hünkar Hanım’a anlatır. Hünkar Hanım’ın en büyük korkusu baş gösterir. Acaba oğlunun çocuğu olmuyor mu? Çünkü Yamanlar çiftliğini Demir’in babası ve amcası kurmuştur. Eğer Demir’in çocuğu olmazsa miras hakkı kuzenine geçecektir.

Dizinin final sahnesinde ise Hünkar Yaman Züleyha ile Yılmaz’ı öpüşürken görür…

Yayınlanma Tarihi:21:14,