Bir Zamanlar Çukurova 29. yeni bölüm fragmanı geldi! Müjgan, Yılmaza veda ediyor

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü ile ATV’de yayınlandı. Yayınlanan 28. bölümde; Demir, Züleyha'nın akıl hastanesine kapatılmasını kabullenemiyor. Ama başındaki tek dert bu değil. Müjgan Yılmaz uyurken ona bir mektup yazarak veda ediyor. Çok sevse de Yılmaz'ın Züleyha'ya karşı olan ilgisini kabullenemiyor. Yılmaz gözlerini açar açmaz Müjgan'ın peşine düşüyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 28. Son bölümde başka neler yaşandı? 29. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte merak edilen tüm detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova 29. yeni bölüm fragmanı geldi! Müjgan, Yılmaza veda ediyor

Bir Zamanlar Çukurova 28. son bölümü ile ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Hünkar, Züleyha’yı zapt edemeyeceğini anlayınca onu akıl hastanesine kapattırıyor. Demir, annesinin yaptığını kabullenemiyor. Demir, Fekeli’nin evini bastığı için gözaltına alınıyor. Ama onu şikayet eden Fekeli ya da Yılmaz değil. Bir Zamanlar Çukurova 29. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm özeti…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 28. BÖLÜM ÖZETİ

Hünkar ve Fekeli’ye ateş açan kişi emniyette Hünkar ile yüz yüze geliyor. Saldırıyı yapanb kişi emniyette Fekeli’nin onu ekmeğinden ettiğini söylüyor. Ayrıca Hünkar2ın orada olduğunu da bilmediğini söylüyor.Neden teslim edildiği sorulan kişi Fekeli’den korktuğunu ve devlet tarafından korunmak için teslim olduğunu söylüyor. Ancak tam o sırada Fekeli geliyor. Fekeli adamın söylediklerini doğruluyor ve hırsızlık yaparken yakaladığını söylüyor. Hünkar Demir’in suçsuz olduğunu söylüyor ve Fekeli de bu konuda hata yaptığını kabul ediyor. Ama aslında olayın arkasında Demir var. Yılmaz ayaklandığı anda Fekeli'den öğreniyor olanları. Ve adamın teslim olmasını anlamsız buluyor.

MÜJGAN YILMAZ'A VEDA EDİYOR

Yılmaz uyandığı anda Müjgan'ı bulmak istiyor. Müjgan o uyurken başına mektup bırakıp oralardan gidiyor. Yılmaz Müjgan'ın yazdığı mektubu okuyor. Müjgan mektubunda Yılmaz'a veda ediyor. Yılmaz onu bulmak için yola koyuluyor. Fekeli başta ona engel olmak istese de ikna edemeyince ona Müjgan'ı bulmak için yardım ediyor.

DEMİR GÖZALTINA ALINIYOR

Hakkında Fekeli’nin evini basıp Yılmaz’ı vurduğuna dair şikayet olan Demir gözaltına alınıyor. Ancak Demir'i şikayet eden Yılmaz ya da Fekeli değil. Fekeli ve Yılmaz olmadığı için Demir serbest bırakılmıyor. Bu duruma itiraz eden Demir savcıdan tokat gibi bir cevap alıyor. Beyliği burada işlemiyor ve nezarete atılıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE

ZÜLEYHA’DAN YILMAZ’A İTİRAF MEKTUBU

Züleyha eve dönüyor ama Adnan orada değil. Evladının yokluğunda her gün daha fazla kayboluyor. Bir de konaktan bebek eşyalarının götürülmesiyle iyice çılgına dönüyor. Demir, Adnan’ı İsviçre’ye gönderdiğini söylüyor. Adeta kalbi duran Züleyha Yılmaz’a bir mektup yazıyor. Mektupta Adnan’ın onun oğlu olduğunu ve Demir ile zorla evlendiğini söylüyor. Yazdığı mektubu Gülten’e vererek ondan son bir iyilik istiyor. Gülten mektubu postaya atıyor. Züleyha ise intihar girişimine hazırlanıyor. Bileklerini kesen Züleyha'yı Hünkar buluyor ve hastaneye götüremiyor. Olayın duyulmasından korkup doktoru eve getirtiyor.

ZÜLEYHA AKIL HASTANESİNE KAPATILIYOR

Züleyha Hünkar’ın kararı ile akıl hastanesine kapatılıyor. Demir, Züleyha olmadan yaşayamayacağını söylese de Hünkar Züleyha konusunda kararlı. Demir Züleyha’nın başına gelenle dağılıyor. Hünkar, Züleyha’nın çocuğuyla Yılmaz’a kaçtığını söyleyerek onu daha da dağıtıyor. Züleyha ise akıl hastanesinde ve çocuğunu almak için bunu yaptıklarını anlayacak kadar aklı başında. Ama Züleyha artık tüm umutlarını kaybediyor. Hatta yaşamak bile istemiyor.

İşte perşembe akşamlarının reyting galibi İlginizi Çekebilir İşte perşembe akşamlarının reyting galibi

 

Kerem Alışık kimdir, kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Kerem Alışık kimdir, kaç yaşında?