Sözcü Plus Giriş

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 20. son bölüm izle

Bizim Hikaye 20. son bölümü Fox TV'de yayınlandı. Şükran iyileşip eve geri dönebilecek midir? İzleyiciler Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Bizim Hikaye yeni fragman, son bölüm izleme linki ve son bölüm özeti...

Güncellenme: 09:19, 06/02/2018
Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bizim Hikaye 20. son bölüm izle

Bizim Hikaye 20. son bölüm yayınlandı. Yabancı bir diziden Türkiye’ye uyarlanan Bizim Hikaye dizisinin başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz yer alıyor. Bizim Hikaye son bölümde çocuklar annelerini kaybetmenin korkusunu yeniden yaşıyorlar. Peki Filiz bu konuda ne yapacak? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bizim Hikaye hakkında ayrıntılar…

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şükran'ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarsmıştır. Bu olay aynı zamanda Şükran'ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile olacaktır. Öğrendikleri şey aileyi hem derinden sarsar hem de gelecek için umutlandırır. Acaba Şükran iyileşip eve geri dönebilecek midir? Eve daha yeni dönen annelerini tekrar kaybetme korkusunu yaşayan çocuklar; bir yandan da çocuk yuvasına dönmenin korkusunu hissetmektedirler. Fakat Filiz bunun tekrar yaşanmasına izin vermemekte kararlıdır.

Cemil ise hala sevdiği kadını elinde tutamamanın acısını ve öfkesini yaşamaktadır. Bu öfkeyi çevresindekilerden çıkarmaya başlayan Cemil artık her şeyi geride bırakıp başka bir şehre gidecek midir?

Karısının başına gelenlerden çocukları sorumlu tutan Fikri, bu acıyla kendini yeniden içkiye vermiştir. Durumu her geçen gün ciddileşen Fikri hastalığını daha ne kadar gizleyecektir? Başına bir dizi talihsiz olay gelen Tufan'ın dengesi, davetsiz bir misafirin gelişi ile yeniden al üst olur. Tufan'ın yıllardır görmediği karısı Ferda gelmiştir ve Tufan'a çok iyi davranmaya başlar. Tufan karısının dönüşünü boşanmak için bir fırsat olarak görürken Tülay, Ferda'nın yüzünü görmeye bile tahammül edememektedir.

Hikmet'in platonik aşkı hem kendisinin hem de Esra'nın başına her geçen gün daha çok bela olmaktadır. Esra kendisinden uzaklaşmasını söylese de Hikmet marketten gitmemekte kararlıdır. Hikmet'in bu ısrarı Muzi'yle olan ilişkisini de etkileyecektir.

Barış ile arasındaki buzları eritmeye başlayan Filiz'in aklı tamamen annesindedir. Barış'ın da desteği ve ilgisiyle ailesini bir arada tutmaya çalışır. Barış ise hayatını düzene sokmaya ve kendi ailesiyle Filiz'le ilgili gelecek planlarını  paylaşmaya karar vermiştir. Barış'ın ailesi Filiz'i kabullenecek ve oğullarına destek verecek midir?

BİZİM HİKAYE YENİ FRAGMAN


BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM

Yayınlanma Tarihi:23:22,