Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bizim Hikaye 24. son bölüm fragmanı yayında! Bizim Hikaye 23. son bölüm izle!
Bizim Hikaye 24. son bölüm fragmanı yayında! Bizim Hikaye 23. son bölüm izle!
Fox TV'nin en sevilen dizilerinden olan Bizim Hikaye 24. bölüm fragmanı yayında! Yeni tanıtımda Barış'ı hastanede bir kadınla samimi şekilde yakalayan Filiz adeta çıldırıyor ve Barış'a Seni asla affetmeyeceğim diyerek hastaneden uzaklaşıyor. Bu sahne yeni bölümün heyecanı ile ilgili bilgi de veriyor. İşte Bizim Hikaye dizisi son bölüm izleme linki ve yeni tanıtımı...
Magazin 26 Şubat 2018 - 09:07

Başrollerinde Hazal Kaya ve Burak Deniz’in yer aldığı Fox TV dizisi Bizim Hikaye 24. son bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda Filiz ve Barış hastanede büyük bir tartışma yaşıyor ve birbirlerine rest çekiyorlar. Yeni tanıtımda birbirlerine söyledikleri Seni asla affetmeyeceğim! cümlesi de yeni bölümün özeti niteliğinde… İşte ayrıntılar…

bizimhikaye24-1

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bizim Hikaye 23. Bölüm Özeti

Böbreği çalınan Fikri'nin durumu git gide kötüleşmektedir. Bu durumdan sorumlu Yeliz ise Filiz'in öfkesine maruz kalır. Yeliz durumdan haberi yokmuş gibi görünmeye çalışsa da Filiz onu hayatlarından çıkarmakta kararlıdır.

Organ mafyasına bulaşan Yeliz, işlediği bu suç sebebiyle hapse girme tehlikesiyle yüz yüzedir. Elibollar'ın da güvenini kaybeden Yeliz, çareyi Cemil ile bir anlaşma yapmakta bulur. Acaba Yeliz bu işten sıyrılabilecek midir?

bizimhikaye24-2

Filiz, hala o yokmuş gibi davranan Barış'la konuşmanın yollarını aramaktadır. Filiz'i hayatından çıkarmakta kararlı olan Barış sadece Filiz'de değil, ailenin geri kalanına da benzer davranışlar sergiler. Fakat Fikri'nin durumunun kötüye gitmesi Barış'ın aileden kopmasına engel olur. Filiz'in aklının hala Barış'ta olduğunu anlayan Cemil ise Yeliz'in teklifini kabul ederek bir kez daha mesleğini tehlikeye atar. Filiz'i elde etmek için büyük riskler alan Cemil sonunda aşkına karşılık bulabilecek midir?

Esra ile kaçma planları yapan Hikmet inadı bırakmaz. Ailesini karşısına alan Hikmet, Esra'yı da zor durumda bırakır. Esra ise karmaşık duygular içerisindedir. Acaba Hikmet bu imkânsız aşktan vazgeçecek midir?

bizimhikaye24-5

Ferda'ya bakmak zorunda kalan Tülay, bir yandan da Filiz'e destek olmaya çalışır. Ferda ise Tülay ve Tufan'ın sinirlerini daha da zorlamaktadır. İki kadın arasında kalan Tufan iyice zorlanmaya başlar.

Babasını kaybetme korkusu taşıyan Filiz, bir yandan da ailesindeki sorunlarla boğuşmaktadır. Yeni yaşamına git gide alışan Barış ise, Filiz ve Cemil'in birbirlerine gerçekten yakınlaştığına inanmaya başlar.

bizimhikaye24-4

bizimhikaye24-3

BİZİM HİKAYE 24. SON BÖLÜM FRAGMANI

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE