Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bülent Serttaş’a tenisi sevdiren Maria olmuş!
Bülent Serttaş’a tenisi sevdiren Maria olmuş!
Tenis sporunu 7’den 70’e herkese sevdirmek için çalışan Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) tenis platformu We AreTennis’in reklam yüzü ünlü sanatçı Bülent Serttaş oldu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 8 Nisan 2018 - 09:02

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen dünyaca ünlü yıldız Maria Sharapova ve Milli tenisçimiz Çağla Büyükakçay'ın karşılaştığı TEB BNP Paribas Tennis Stars'a katılarak tenis sporuna olan sevgisiyle gündeme oturan Bülent Serttaş, reklam filminde, “Ata Sporumuz” tenisin kültürümüzle olan bağını eğlenceli bir dille anlattı.

bulent-serttas-ic

“TENİSE İLGİM SHARAPOVA SAYESİNDE OLDU”

Serttaş, çekimlerde kendisinin de büyük bir tenis sever olduğunu belirterek, “Tenise olan ilgim Maria Sharapova gibi güzel bir kadının tenise başlamasıyla başladı. Geçtiğimiz yıl doğum dünümde TEB BNP Paribas Tennis Stars'a katılmış ve büyük bir hayranı olduğum Maria Sharapova'yı canlı olarak yakından izleme fırsatı yakalamıştım. Şaşıranlar olsa da tenis sporundan büyük keyif alıyorum. Tenis hepimizin sporu, bir zengin sporu değil. Dolayısıyla We Are Tennis ile birlikte eğlenceli dijital reklam filminde yer almaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi. TEB BNP Paribas İstanbul Cup ile 23 – 29 Nisan tarihleri arasında yıldız kadın raketlerin; TEB BNP Paribas İstanbul Open ile ise 30 Nisan – 6 Mayıs tarihlerinde dünyaca ünlü erkek tenisçilerin mücadelesine ev sahipliği yapılacak.