Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara: “Şu an vicdan azabı çekebilirim”
Burcu Kara: “Şu an vicdan azabı çekebilirim”
Güzel oyuncu Burcu Kara geçtiğimiz gün Etiler'de bulunan bir AVM'de oğlu Ali Çınar Parlak’ın kıyafetlerini değiştirirken objektiflere takıldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Şubat 2019 - 07:15

Hayatında her şeyin harika gittiğini söyleyen Burcu Kara gazetecilerin sorularını yanıtladı. Oğlu Ali'nin kıyafetlerini değiştirmeye geldiğini söyleyen Kara “Biz geleneksel bir aileyiz, seviyoruz büyükannelerimizin ördüğü kıyafetleri ve çok değer veririz. Çocuğun kıyafetlerini ise mecburen büyük geliyor küçük geliyor değiştirmek zorunda kalıyoruz, hatta biz kuzenlerim arasında çocuklarımızın kıyafetlerini paylaşırız Ali büyüyünce diğer kuzenine olursa ona veririz, biz ona sevgi zinciri diyoruz. Sonuçta çocukların yediği helal giydiği haram” dedi.

ŞU AN VİCDAN AZABI ÇEKEBİLİRİM !

Gazetecilerin sizin çocuğunuza ördüğünüz bir şey var mı elinizden gelir mi sorusuna Kara “Yok örmedim bunu hiç düşünmemiştim, şuan bir vicdan azabı çekebilirim zamanında yapmışlığım var ama Ali için yapabilirim aklıma getirdiğiniz için teşekkürler“dedi.

GÖBEĞİMDE BEBEĞİMDE YOK !

Geçtiğimiz günlerde çıkan ikinci çocuğa hamile haberleri hakkında konuşan güzel oyuncu “ Hayır yok öyle bir şey, bir fotoğrafta yüksek bel giyinmiştim o fotoğrafta sanırım göbek gibi görünmüş olabilir, tabi göbeğimde yok ama öyle görünmüş olabilir” dedi.

Son güncelleme: 17:44 - 07.02.2019