Çağla Şıkel: Bu güce sahip olan bir tek çocuklardır

Eski manken Çağla Şıkel, zaman zaman sosyal medya hesabı üzerinden çocuklarla ilgili paylaşımlarda bulunuyor. Son birkaç paylaşımı üzerinden yeniden çocuk sahibi olmak istediğine dair haberlere konu olan Şıkel ilginç bir paylaşıma imza attı.

Çağla Şıkel: Bu güce sahip olan bir tek çocuklardır

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan hatta Youtube kanalı üzerinden takipçileriyle etkileşim içerisinde olan Çağla Şıkel, bir süredir ailesiyle birlikte çıktığı tatilden kareler paylaşıyor.

Zaman zaman tatilinde denk geldiği minik çocuklarla birlikte fotoğraflar çektiren ve bunları da hesabından paylaşan Şıkel yine benzer bir paylaşıma imza attı. Şimdiye kadar yaptığı paylaşımları bir araya getiren eski model bu karelerin altına şu satırları yazdı:

*Neden? Çünkü onlar size zarar vermez, incitmez, kırmaz, kıvırmaz size yalan söyleyemezler. Bir kalıba sokulmamışlardır, endişeleri yoktur, geçmişi düşünmez, gelecek için kaygılanmazlar. Oldukları gibi saf ve tertemizlerdir.

*Yara almamıştır hayattan, acısı yoktur ki talan etsin kalbini, kalbinizi. Kimseyi üzmek gibi bi düşünceleri de yoktur. Tek istedikleri oyun oynamak ve hayaller kurmaktır. En ufak şeyden bile mutlu olabilir hayatın her anına heyecanlanabilirler.

*Dünyanın derdini veya dertlerimizi bize bir tek onlar unutturabilir. Bu güce sahip olan bir tek çocuklardır. Onlara iyi bakın. Tam da gözlerinin içine! Pırıl pırıldır ya hani işte tam orada hayat vardır. İyi ki varlar. Şükürler olsun.