Kadir ve Cansız yine karşı karşıya! Çarpışma 22. yeni bölüm fragmanı geldi!

Çarpışma Show TV’de bu akşam 21. son bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Çarpışma son bölümde; Çatışmayı uzaktan izleyen Veli, Cansız'ı öldürmek için silahını hazırlarken, Cansız ne kadar kurnaz olduğunu bir kez daha kanıtlıyor ve ateş çemberinin içinden kendini kurtarıyor. Zeynep Asiye’ye; Kadir’le evlenmek istediğini açıklarken “Ona babasının Cansız olduğunu söyleyeceğim!” diyor. Cemre annesinin günlüğünde anlattığı Orhan’la karşılaşıyor ve ondan duyduklarıyla derinden sarsılıyor. Demir Meral’den Cemre’yi kendisine getirmesini isterken Cansız da Asiye’nin boğazına sarılıyor. Artık Kadir ile Cansız arasında acımasız ve ölümcül bir hesaplaşma başlıyor. Peki, Çarpışma 22. Yeni bölüm fragmanı da geldi. Haberimizden Çarpışma son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

Çarpışma 21. son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan son bölümde; Kadir ve Cansız bir kez daha karşı karşıya geliyor ve çatışma başlıyor. Kadir’i gizlice takip eden Vel de bir binanın çatısına çıkıp Cansız’ı öldürmek için hazırlık yapıyor. Kadir ve Cansız arasında karşılıklı tuzaklar kuruluyor. Kadir Cansız’ın gerçek babası olup olmadığını öğrenmek için harekete geçiyor. Zeynep, Asiye’ye Kadir ile evlenmek istediğini açıklıyor. Zeynep Kadir’e sürpriz bir akşam yemeği planı yaparken beklenmedik hamle Kadir’den geliyor. Cemre yüzünden her şeyini kaybeden Demir Meral’den yardım istiyor. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz…

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 21. SON BÖLÜM ÖZETİ…

VELİ, ZARİF'İN CANSIZ OLDUĞUNU SÖYLEMEDİ!

Kadir ile Zarif arasında hesaplaşma yaşanırken Kadir, Zarif'in Cansız olup olmadığını Veli'ye sorar. Veli de, Zarif’in Cansız olmadığı yalanını söyler. Bu stresli anda Kadir’in baba katili olmasını istemeyen Zeynep’in gözü Veli’dedir. Veli’nin cevabı onu çok rahatlatır. Ancak Veli’nin sözüne güvenmeyen Kadir Zarif'i serbest bırakmadı. Kadir, Zarif'i bir depoya getirdi ve orada alıkoydu. Kadir, Zarif'in gerçek kimliğini öğrenmek için önce Asiye'nin yardımcısı Bahar'ı sorguya çekerek Asiye ile onu yüzleştirir. Ancak Cansız'ın ölümle tehdit ettiği Bahar ve oğlunu korumak isteyen Asiye, Kadir'e yalan söyler. Aradığı cevapları bulamayan Kadir, Ahmet’i Cansız'ın adamlarının elinden kurtarır. Haydar Müdür ile birlikte Ahmet’i sorguya çeker. Ahmet, Cansız ismini duymadığını söyler ancak Kadir'in gösterdiği fotoğraftaki kişinin Zarif'ikollayan kişi olduğunu söyler. Kadir, Zarif'in gerçekte Cansız olduğunu anlar.

ZEYNEP, HAYDAR'A GERÇEKLERİ ANLATTI!

Zeynep, Kadir'in Cansız'ı öldürmesini engellemek için Veli’nin son çare olarak işaret ettiği kişi olan Haydar’a gider. Zeynep Haydar'a tüm gerçekleri anlatır. Cansız'ın Kadir'in babası olduğunu öğrenen Haydar şoke olur.

CEMRE’DEN BELMA VE DEMİR'E AĞIR DARBE!

Veli, Belma ve Demir'in ihanet videosunu Zeynep'e verir. Zeynep gerçeği öğrenmesini istediği Cemre’ye bu videoyu verir. Babasının cenazesine katılan Belma ve Demir’in karşısına çıkar. Cemre, babası Selim'e yaptıkları ihanetin belgesini onlara gösterir. Selim'in mirasından pay alamayacaklarını anlayan Belma ve Demir büyük şok yaşar. Cemre ikinci büyük darbeyi Demir’e indiri ve ona hakkında meslekten men edilmesi için baroya dilekçe verdiğini söyler.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

KADİR, CANSIZ İLE KARŞI KARŞIYA

Zarif'in Cansız olduğunu öğrenen Kadir, öfkeden deliye dönmüştür. Kadir’i engellemek isteyen Haydar Müdürün planı da işe yaramaz. Karşısında polis arkadaşlarından oluşan insan duvarını gören Kadir son hamle olarak silahını belinden çıkarır ve kafasına doğru tutar. Gitmesine izin vermemeleri durumunda kendini öldüreceği tehdidinde bulunur. Kadir’i çok iyi tanıyan Haydar çaresizce onun gitmesine izin verir. Kadir, Cansız'ı alıkoyduğu depoya doğru hızla yola çıkar. Haydar ve ekibi de onu takip eder. Kadir'in polislerle birlikte depoya geldiğini öğrenen Cansız, Kadir'in gerçeği öğrendiğini anlar. Cansız'ın adamları onu depodan çıkardığı sırada Kadir de depoya gelir. Cansız ve adamları Kadir'le karşı karşıya kalır.

CANSIZ BİR KEZ DAHA KURTULUYOR!

Bu sırada Haydar Müdür ve polisler de depoya ulaşmışlardır. Kadir ve Cansız arasında çatışa çıkar. Çatışmayı bir binanın çatısından izleyen Veli sialhını kurar ve Cansız’ı öldürmek için uygun anı kollar. Ancak Cansız kurnazlığını bir kez daha kullanarak bu ateş çemberinden sağ kurtulmayı başarır ve kaçar.

İşte geçen haftanın reyting galibi İlginizi Çekebilir İşte geçen haftanın reyting galibi

 

Elçin Sangu kimdir, nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Elçin Sangu kimdir, nereli ve kaç yaşında?
Loading...