Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cehennem Melekleri oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri 2 konusu ve oyuncu kadrosu…
Cehennem Melekleri oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri 2 konusu ve oyuncu kadrosu…
Cehennem Melekleri 2 orijinal adı ile The Expandables 2'in konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Bulgaristan’da 2011’in Eylül ayında başlayan çekimlerde Sofya’da bir patlama sahnesinin çekimi sırasında, 26 yaşında Çinli bir dublör öldü, bir dublör de yaralandı. Haberimizden Cehennem Melekleri oyuncuları, konusu ve tüm merak edilenler.
Magazin 26 Aralık 2019 - 17:02

Cehennem Melekleri 2 filmi gösterime girdikten 7 yıl sonra televizyon ekranına geliyor. Ekrana gelmesi ile birlikte Cehennem Melekleri 2 filminin oyuncuları ve konusu da merak konusu oldu. Peki Cehennem Melekleri 2’de kimler oynuyor? İşte konusu ve oyuncuları…

OYUNCU KADROSU

Cehennem Melekleri 2 filminde, Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), Mr. Church'un (Bruce Willis) rol alıyor.

Cehennem Melekleri 2 konusu ve oyuncu kadrosu: Cehennem Melekleri oyuncuları kimler?

CEHENNEM MELEKLERİ KONUSU

Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Cehennem Melekleri'nin plânları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain (Jean-Claude Van Damme) tarafından öldürülür. Cehennem Melekleri, yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silâhı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar.