Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Kenar kimdir? Cem Kenar nereli ve kaç yaşında?
Cem Kenar kimdir? Cem Kenar nereli ve kaç yaşında?
Cem Kenar, 1990 doğumludur. Kamera karşısına ilk kez Hayat Şarkısı dizisi ile geçen Cem Kenar hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Cem Kenar nereli ve kaç yaşında?
Magazin 9 Ocak 2019 - 10:05

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Murat karakterini canlandıran Cem Kenar hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Cem Kenar kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

CEM KENAR KİMDİR?

Cem Kenar, 9 Eylül 1990 doğumludur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. 2013 ve 2014 arası ise Binghamton University Business Administrations New York'ta eğitim almıştır. Cem Kenar, ilk oyunculuk deneyimini 2015 yılında rol aldığı Hayat Şarkısı dizisi ile yaşamış daha sonra ise Kehribar dizisinde rol almıştır.

cem-kenarr

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Murat karakterine hayat veren Cem Kenar, 1.90 metre boyunda, 82 kilo ve Başak burcudur.

Cem Kenar'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Sen Anlat Karadeniz (Murat) (TV Dizisi)
2016 – Kehribar (Kaan) (TV Dizisi)
2015 – Hayat Şarkısı (Kaya) (TV Dizisi)