Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çılgın Sedat’tan Kerimcan Durmaz’a Spastik yanıtı
Çılgın Sedat’tan Kerimcan Durmaz’a Spastik yanıtı
Engelli bir oğlu bulunan şarkıcı Çılgın Sedat, Kerimcan Durmaz'ın Instagram paylaşımına çok kızdı. Çılgın Sedat, kişisel hesabından paylaştığı video ile Durmaz'a tepki gösterdi.
Magazin 16 Mayıs 2017 - 10:08

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, önceki gün Instagram hesabından gülümsediği bir fotoğrafını paylaşarak altına “en sipastik gülüşümüz” notunu düştü. Ne olduysa bundan sonra oldu. Oğlunun Serebral Palsi hastalığından mustarip olan Çılgın Sedat, Kerimcan Durmaz’ı engelli bireylere karşı hassasiyet göstermeye davet ederek, tepkisini Instagram hesabından paylaştığı bir video ile dile getirdi.

‘BİZLER HASSASSIZ’

Çılgın Sedat’ın “Spastik özür ile hiç kimsenin dalga geçmeye asla hakkı yoktur. Lütfen, bizler hassasız bilmeyenlerin de öğrenerek hassasiyet göstermesini rica ediyoruz” notuyla paylaştığı video, kısa sürede takipçileri tarafından beğeniyle karşılandı.

KERİMCAN ÖZÜR DİLEDİ

Bunun üzerine Kerimcan Durmaz da kendi hesabından bir özür metni yayınlayarak, tepkilere neden olan o ifadeleri farkında olmadan kullandığını belirtip, herkesten özür dilediğini belirtti. İşte Kerimcan Durmaz’ın paylaştığı o özür metni…

kerimcan-ic-3
Son güncelleme: 14:16 - 16.05.2017