Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çok Güzel Hareketler Bunlar Evliya Aykan kimdir, kaç yaşındadır?
Çok Güzel Hareketler Bunlar Evliya Aykan kimdir, kaç yaşındadır?
Evliya Aykan kimdir? Evliya Aykan, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosunda yer alıyor. Kanal D ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan programın oyuncuları merak ediliyor.
Magazin 10 Şubat 2019 - 20:51

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Evliya Aykan’ın hayatı merak ediliyor. Aykan, daha önce birçok tiyatro oyunu, dizi ve filmde yer almış. 2017 yılında ise BKM Mutfak ailesine katılmış. İşte Evliya Aykan hakkında merak edilenler…

Evliya Aykan kendini şöyle anlatıyor: “31 Ağustos 1992 Hakkari doğumluyum. Şimdiden söyleyim Yılmaz Hoca ile hiçbir akrabalık bağım yok. Hakkari küçük yer nasıl yok? diyebilirsiniz, ama valla yok. Çocukluğumun bir kısmı Hakkari'de bir kısmı Van'da geçti. 13 yaşında tanıştım tiyatroyla.. Devlet Tiyatrosu ve Özel Tiyatrolarda çeşitli oyunlarda rol aldım. Bu süreçte konservatuara hazırlandım. 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümüne girdim. Daha sonra İstanbul'a taşındım, çeşitli dizi ve filmlerde oynadım. 2017 yılında ise Bkm Mutfak ailesine katıldım.”