Çukur 3. sezon 11. yeni bölüm fragman yayında: ‘Umudum elimden kayıp gitmesin’ Çukur 77. son bölüm izle

Çukur dizisinin 77. son bölümünde; Aliço, İdris Baba'nın öldüğünü öğrenir, baş ağrılarına yenisi eklenen ve günlerdir uyuyamayan Yamaç soluğu Efsun'un kucağında alır. Efsun ise Yamaç'a çoktan aşık olmuştur. İşte Çukur'un yayınlanan son bölümünün ardından Çukur yeni bölüm fragmanı...

Çukur 3. sezon 11. yeni bölüm fragman yayında: ‘Umudum elimden kayıp gitmesin’ Çukur 77. son bölüm izle

Çukur 3. sezon 11. yeni bölüm ilk sahne yayınlandı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili'nin yer aldığı Çukur’un son bölümünde; Yamaç, Efsun’un hamlesiyle Azer’i elinden kaçırır, ancak peşini bırakmaya niyeti yoktur. Hem Nehir hem de Efsun Yamaç’a karşı duygu besler ancak Yamaç her ikisinden de kaçmaktadır. İşte Çukur 77. son bölüm izleme linki…

ÇUKUR 3. SEZON 11. YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

ÇUKUR 77. SON BÖLÜM İZLE

Efsun'un müdahalesiyle Yamaç ve Azer kapışmalarına kısa bir ara vermek zorunda kalırken Akın kendini eski müttefiklerine kabul ettirmenin bir yolunu arar.

Kendisini kimin kurtardığını arayan Yamaç'ın kafası Nehir'in mahalleye sürpriz ziyaretiyle iyice karışır. Nehir ile Yamaç’ın yakınlaştığını gören Efsun çileden çıkar.

Aliço kendine gelip İdris'i sorunca bütün aile bir kez daha İdris'in yokluğuyla yüzleşmek zorunda kalır.

Ziya'dan öğrendikleriyle birlikte kafasındaki soru işaretleri artan Vartolu, babasının katiline bir adım daha yaklaşır.

Çukurlular mahalleye yapılacak bir saldırıya hazırken bu kez hiç beklemedikleri bir yerden vurulunca harekete geçer karşılarında sürpriz bir isim bulur.

Loading...