Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 3. sezon 12. bölüm fragman yayınlandı: Vartolu ile Yamaç arasında şaşırtan diyalog! Çukur 78. son bölüm izle
Çukur 3. sezon 12. bölüm fragman yayınlandı: Vartolu ile Yamaç arasında şaşırtan diyalog! Çukur 78. son bölüm izle
Çukur dizisinin 78. son bölümünde; Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vurur. Çukur'un yayınlanan yeni bölüm ilk sahnesinde ise Vartolu ve Yamaç arasında şaşırtan bir diyalog geçiyor. İşte Çukur yeni bölümden ilk sahne ve Çukur son bölüm izleme linki...
Magazin 3 Aralık 2019 - 00:26

Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne ekrana geldi. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili’nin yer aldığı Çukur’un son bölümünde; Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratır. Bütün Çukur korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım bekler. İşte Çukur 78. son bölüm izleme linki…

ÇUKUR 3. SEZON 12. YENİ BÖLÜM FRAGMAN | İLK SAHNE


ÇUKUR 78. SON BÖLÜM İZLE

Mahalleliler bütün İstanbul'a yayılıp Koçovalılara yardım eder ve Çukur'un İstanbul'da olduğu bir kez daha ortaya çıkar. Mahalle İstanbul'un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu'nun ne yapacağı büyük merak konusu olur.

Azer ve Yamaç'ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesti.

Son güncelleme: 08:27 - 03.12.2019