Sözcü Plus Giriş

Çukur 36. yeni bölüm fragman/ önizleme yayınlandı! Çukur yeni bölümde Yamaç deliriyor! (Çukur 35. son bölüm izle…)

Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 2. bölümü yayınlandı. Dizi biter bitmez ilk önizleme de geldi. Çukur'un 35. son bölümünde Yamaç abisi Cumali'nin evindedir. İki kardeş yıllar sonra bir aradadır. Vartolu Çukur'da gasp edilir. Celasun ve Meke artık birbirine düşman iki çetenin lideridir. Peki Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 35. son bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz…

Güncellenme: 12:19, 25/09/2018
Çukur 36. yeni bölüm fragman/ önizleme yayınlandı! Çukur yeni bölümde Yamaç deliriyor! (Çukur 35. son bölüm izle…)

Çukur 36. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Çukur 2. sezon 2. bölümü aksiyon dolu sahneleri ile başladı. Yayınlanan son bölümde; Cumali’nin Çukur’a dönmesi tüm dengeleri değiştirdi. Ailesinin intikamını almak için vakit kaybetmez. Sena’yı bulma işini Cumali üstlenir. Yamaç ve Sena ilk kez bir aradadır.  Çukur’un yeni bölümünden merakla beklenen önizleme geldi. Yeni bölümden gelen ilk görüntülerde Yamaç abisine Çukur’un onun için önemini anlatıyor.  Peki Çukur son bölümde neler yaşandı? Haberimizden son bölüm izleme linkini bulabilir ve anbean yaşananları okuyabilirsiniz…

ÇUKUR ÖN İZLEME GELDİ

Çukur 35. bölüm yayınlandıktan hemen sonra yeni bölümden ilk görüntüler geldi. İşte Çukur 36. yeni bölüm önizlemesi…

 

İlginizi ÇekebilirÇukur'da nefeslerin tutulduğu sahne! Çukur'da nefeslerin tutulduğu sahne!


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 35. BÖLÜM ÖZETİ

Vartolu Çukur’da saldırıya uğrar ve gasp edilir. Feride Karakuzuların ona verdiği görevi yerine getiremeyince çocuğunu tekrar göremeyeceğini düşünürek ağlar. Kemal onun ağlamasına dayanamaz ve çocuğunu getireceğine söz verir. Vartolu kaldığı evde beklenmedik bir misafirle karşılaşır. Mahsun Kemal’e gözdağı vermek ister.  Bu sırada uzaktan yaşananlara şahit olan Yıldız’ın yanına gider ve onu muhbirlik yapması için çocuklarıyla tehdit eder. Çeto hastadır. Mahsun’a Feride’nin bebeğini sorar. Mahsun halledeceğini söylerek Saadet’in yanında tuttukları Kahraman’ı alır ve annesine götürür. Yalnızca Feride’den bir tek şey ister. Anasının babasının yaşadığı yere gitmesini ve bir daha görünmemesini ister. Ve çocuğunu ona teslim eder.

ÇETONUN GİZEMLİ ADAMI ERSOY

Celasun ve Meke artık birbirine rakiptir. Yaptıkları son işte birbirlerine girmek üzereyken Çeto’nun gizemli adamı Ersoy tam bu sırada bulundukları yeri basar ve onları Mahsun’a söylemekle tehdit eder. Talimat açıktır. Birbirleri öldürmeyecekler ve ekmeği bölüşeceklerdir. Çeto, Mahsun’dan Sena’yı bulmasını ister. Sena yine Aliço’nun yanındadır. Yamaç’ı sorunca bir cevap alamaz. Bu tekrar ve tekrar yaşanır ama durum değişmez. Yamaç’tan haber yoktur. Yamaç yediği dayak yüzünden günlerdir kendinde değildir. Çukur’da Karakuzuların adamları teker teker infaz edilmektedir. Mahsun zor durumdadır. Çeto’ya durumu nasıl açıklayacağını bilemez.

ÇUKUR 35. BÖLÜM İZLE

İKİ KARDEŞ YILLAR SONRA İLK KEZ

Sena, Yamaç için çok endişelenmektedir. Cumali, güvenlik gerekçesiyle Yamaç’ı Kemal’in evine taşır. Bu sırada Yamaç uyanır ve iki kardeş yıllar sonra ilk defa yüz yüze gelirler. Yamaç abisine sarılır ve ağlamaya başlar. Akşın hayattadır ancak kendinde değildir. Ailesi katledikten sonra psikolojisi tamamen bozulmuştur. Celasu’un annesi onun evden gitmesini ister. Bu yaşananlar Celasun’un zoruna gider. Cumali, Yamaç’a hapiste yaşadıklarını ve nasıl kaçtığını anlatır. Bu sırada eve gelen Kemal Feride’yi sorar ama kimsenin olan bitenden haberi yoktur. Fakat Feride onlara bir not bırakmıştır.

cukur-son-bolum

MEDET’İN YARDIMINA CELASUN KOŞUYOR

Yamaç, Sena’yı bulmanın derdindedir. Cumali bu görevi üzerine alır. Vakit kaybetmeden harekete geçer. Sena, Aliço’yu ziyaret ettiği sırada dışarıda Karakuzuların adamları belirir. Aliço durumun farkına varır. Cumali, Sena’yı para için ele veren Muzaffer’i ele geçirir. Derdi onu konuşturmaktır. Karakuzuların adamları Sena’yı takip edip yaşadığı evi bulur. Mahsun’a haber verirler. Medet çalıştığı Türkü barda Nemrudun Kızı parçası çalınınca deliye döner ve müdahale eder. Yaka paça dışarı atılır. Celasun yardımına koşar ona kalacak bir yer verir.

Mahsun Sena’nın yaşadığı evin kapısını çalar. Kendisini üst katta oturan komşu Fikret olarak tanıtır. Aşağıda bekleyen adamlarına beklenmedik birşey söyler. Cumali Sena’yı ararken Aliço’yu bulur. Tam Sena’nın nerede olduğunu sorduğunda Sena çıkagelir. Onu Yamaç’a götürecektir. Ve Sena Yamaç’la aylar sonra ilk defa bir araya gelir.

CUMALİ’NİN KUZUKULAK OPERASYONU

Sena Karakuzuların kim olduğunu sorar. Yamaç Sena’dan kendisi ile gelmesini ister. Birbirlerine söyleyecek çok şeyler vardır ama kelimeler zorlukla çıkmaktadır. Çeto Cumali’yi takip eden adamlarının öldürüldüğünü öğrenir. Çıldırmıştır, Mahsun’a hesap sorar ve Sen Bittin mi Mahsun diye sorar. Bu sırada kahvehanede Karakuzuların adamları öldürülmüş halde bulunur. Çeto ve Mahsun öfkeden deliye dönerler. Cumali Kuzukulağı operasyonuna başlamıştır artık. Yamaç abisine bunu neden yaptığını sorar. İki kardeş birbirine girer.

Yaşanan son olaydan sonra Çukur’un bütün erkekleri halı sahada toplanır. Karakuzular göz dağı vermek için birini infaz ederler. Ersoy İdris Koçovalı’nın resmini yere atar ve herkesten resmin üzerinden geçmesini ister. Hatta daha da ileriye giderek Yamaç ve Cumali’nin yerini söyleyene bir çanta para verecektir. Yamaç ve Cumali’nin bulunmadığı her gün bir kişiyi öldüreceklerdir…

İlginizi ÇekebilirAras Bulut İynemli kimdir? Nereli ve kaç yaşında?Aras Bulut İynemli kimdir? Nereli ve kaç yaşında?İlginizi ÇekebilirDilan Çiçek Deniz kimdir? Kaç yaşında, nereli?Dilan Çiçek Deniz kimdir? Kaç yaşında, nereli?
Yayınlanma Tarihi:00:01,